و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

نخستین تمرین تیم ملی ایران در راه جام جهانی 2022

تیم ملی فوتبال ایران در راه جام جهانی قطر با هدایت ویلموتس تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرد

1398/06/13
|
15:10

تیم ملی فوتبال ایران در راه آماده سازی خود برای جام جهانی 2022 قطر از عصر دیروز تمرینات خود را در زمین کمپ تیم های ملی آغاز کرد.

ملی پوشان که پس از وقفه‌ای دوهفته‌ای از آغاز لیگ دورهم جمع شدند تمرینات آماده سازی را زیرنظر ویلموتس بلژیکی از سر گرفتند. ملی پوشان کشورمان قرار است در این دور انتخابی ابتدا با هنگ کنک رقابت کنند و در دور بعدی اواسط مهرماه میزبان کامبوج در ورزشگاه آزادی باشند.

مجتبی جباری هافبک خلاق و بازیساز سابق باشگاه استقلال تهران پس از توافق با مسئولان گل گهر سیرجان دستیار وینگو بگوویچ شد.

دو تیم سرخابی پایتخت همچنان خطر حذف از آسیا را احساس می‌کنند. استقلال و پرسپولیس که با بدهی سرسام آور به بسیاری از بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی بدهی سنگین دارند در صورت عدم کسب رضایت از طلبکاران از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شوند. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در گفتگو با واماورزش رادیوجوان میزان بدهی این دو تیم را چهارمیلیارد تومان اعلام کرد و گفته در بین 72 فدراسیون عضو فیفا این رقم بدهی برای فیفا سنگین است و فدراسیون جهانی بااخطار شدید به ایران خواستار تسویه بدهی های خود شده است.

فرهاد مجیدی سرمربی تیم ملی امید کشورمان هم برای تقویت تیم امید برای حضوری قدرتمند در المپیک 2020 ، 22 نفر را به اردوی تدارکاتی برای دیدار با ازبکستان فراخواند.

دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک هم خبر داده: تا امروز 34 سهمیه ورودی بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو را کسب کرده‌ایم که والیبال نشسته مردان، وزنه برداری، تیروکمان، تیراندازی، جودو و تکواندو شانس نخست مدال آوری در توکیو هستند. به گفته رضایی ورزشکاران کشورمان تاکنون 34 سهمیه ورودی بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو را در رشته‌های وزنه‌برداری، تیروکمان، تیراندازی، قایقرانی و تکواندو کسب کرده اند که امیدوار به کسب دو سهمیه دیگر توسط جودوکاران نابینا و کم‌بینا در مسابقات جهانی قزاقستان هم بالاست.

دسترسی سریع
و اما ورزش