و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

مدیرعامل سابق ذوب آهن در یک قدمی استقلال

پس از برکناری سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن ، از وزرات ورزش خبر می رسد مسولان ورزشی نظر مساعدی برای سپردن مدیرعاملی استقلال به آذری دارند

1398/06/11
|
15:40

با تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و نشستن محمدحسن انصاری فرد روی صندلی مدیرعاملی این باشگاه ، استقلالی ها هم به دنبال تعویض فتحی مدیرعامل فعلی استقلال هستند . هواداران آبی پوشان تهرانی که از عملکرد مدیریت باشگاه راضی نیستند خواهان حضور سعیدآذری در این تیم هستند . از همین رو عصر دیروز سعیدآذری در جلسه با داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش با ارائه برنامه برای مدیریت استقلال در یک قدمی تکیه بر صندلی مدیریت یکی از پرطرفدارترین تیم های پایتخت قرار گرفته است .
امید نمازی کمک مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در زمان کی روش که پس از مدتی کار با این مربی پرتغالی از تیم ملی جدا شد یکی از گزینه های دستیاری فرهاد مجیدی در تیم ملی امید است که قرار است در روزهای آینده به کادر فنی تیم امید اضافه شود . مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در نشست هم اندیشی با مریبان تیم های داخلی ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت برنامه های تیم ملی در راه آماده سازی جام جهانی ، تعامل سازنده با تیم های لیگ برتر را یکی از عوامل موفقیت تیم دانست و گفت سیاست جدید تیم همکاری متقابل است و مقرر شده در این دوره آماده سازی ملی پوشان تنها سه روز قبل در اختیار کادرفنی قرارگیرند تا لطمه ای به برنامه های تاکتیکی تیم های لیگ برتری وارد نشود .
در پی انتشار تصاویری از علیرضابیرانوند دروازه بان پرسپولیس پس از بازی این تیم مقابل تراکتورسازی و تحریک تماشاگران میزبان معاونت حقوقی باشگاه تراکتورسازی خبر داده از طریق کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این حرکت غیر ورزشی را پیگیری خواهد کرد .

دسترسی سریع
و اما ورزش