مسافران بهار ویژه برنامه عید نوروز از ساعت 00:00 به مدت 4 ساعت

رادیو جوان

مسافران بهار

مسافران بهار

«مسافران بهار» ویژه‌برنامه‌ا‌ی از گروه جوان و اندیشه به مناسبت نوروز 1398

ویژه‌برنامه «مسافران بهار» ویژه‌برنامه‌ای است با رویكرد طنز كه این موضوعات را مطرح می‌كند:
‌گزارش تركیبی از حال و هوای نزدیك عید و ایام نوروزر مسافران، طرح موضوع و طراحی سوال، شوخی با ترانه های موسیقی، مسابقه تلفنی طنز و تفریحی.


تاریخ پخش: از 25 اسفند 1397 الی 16 فروردین 1398
زمان پخش: 00 :00 الی 04:00


شایان ذكر است نام ویژه‌ برنامه ای دیگر از این گروه كه قبل از تحویل سال آغاز می شود، «ایستگاه بهار » است. مجری برنامه به همراه مسافران برنامه در حال سوار شدن به قطار هستند كه در حین سوار شدن با بقیه سلام علیك می كنند و این بهانه ای می شود برای سلام به افراد مختلف وگپ و گفتگو با آنان.
حضرت امام رضا (ع) و زیارت بارگاه ملكوتی آن حضرت به ویژه در نوروز آرزوی هر ایرانی است و هر یك از مردم كشور ما اگر مجال داشته باشد تلاش می‌كند كه لحظه تحویل سال در بارگاه ملكوتی حضرت امام رضا (ع) باشد و این لحظات باشكوه را در كنار آن حضرت سپری كند. گروه جوان و اندیشه شبكه رادیویی جوان با توجه به همین نكات در آغاز سال نو ویژه‌ برنامه‌ا‌ی را با نام « ایستگاه بهار » تهیه و تولید كرده است كه محور ساختاری آن حركت قطاری به جانب مشهد مقدس است.
ویژه‌ برنامه « ایستگاه بهار» شامل این آیتم هاست: كوپه بغل، جوان موزیك، مسابقه بین راهی، دید و بازدید، ایستگاه شعر، ایستگاه صلواتی كه برنامك ویژه " راهیان نور " است.

تاریخ پخش: لحظه تحویل سال


عوامل برنامه:
تهیه كنندگان: مهدی شاهرضایی، سیروس رجبی، علیرضا محمدنیا، مجتبی امیری
گوینده: مجید عسگری
بازیگر:حسین رفیعی

اطلاعات برنامه

روز های پخش: ویژه برنامه عید نوروز

ساعت پخش برنامه: 00:00

مدت برنامه:4 ساعت

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
مسافران بهار