جوونی كه شما باشی پنج شنبه و جمعه ها از ساعت 14:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

جووني كه شما باشي

روابط عمومی رادیو جوان برنامه «جوونی كه شما باشی» همراه با جاذبه های منحصر به فرد ایران

برنامه «جوونی كه شما باشی» به صورت هفتگی در روزهای جمعه پخش می‌شود و این مستند، تلاش می‌ كند تا زندگی در شهرها و روستاهای ایران را به تصویر بكشد و برخی از جنبه‌های مختلف آن را معرفی كند و به گفتگو با اهالی محل، جوانان و مردم عادی می پردازد.

1402/07/06
|
14:15
|

روابط عمومی رادیو جوان درباره برنامه رادیویی «جوونی كه شما باشی» رادیو جوان گفت: این برنامه به صورت هفتگی در روزهای جمعه پخش می‌شود و این مستند، تلاش می‌ كند تا زندگی در شهرها و روستاهای ایران را به تصویر بكشد و برخی از جنبه‌های مختلف آن را معرفی كند و به گفتگو با اهالی محل، جوانان و مردم عادی می پردازد.

همچنین، با نخبگان و كارآفرینان محلی نیز مصاحبه می شود تا ایده‌ها و تجربیات آنان به اشتراك گذاشته شود. علاوه بر این، در این مستند اماكن گردشگری و تفرجگاه‌های زیبا نیز معرفی می‌شوند.

برنامه «جوونی كه شما باشی» با استفاده از توصیفات، به جاذبه‌های منحصر به فرد ایران می پردازد. بخشی از برنامه به معرفی بانوان فعال در مشاغل مختلف اختصاص دارد. این بخش به نمایش قدرت و توانمندی زنان در جامعه و نقش آنها در توسعه اقتصادی و اجتماعی كشور ایران می‌پردازد.

بنابراین، با شنیدن این مستند، شنوندگان فرصتی خواهند داشت تا با زندگی در شهرها و روستاهای ایران در تمام زوایای آن آشنا شوند و از تنوع و ثروت این مناطق لذت ببرند.

این برنامه به تهیه كنندگی سیروس رجبی و به اجرای حسن اسماعیلپور و به گزارشگری گراوند از شبكه رادیویی جوان تقدیم شنوندگان رادیو جوان می شود.

دسترسی سریع
جوونی كه شما باشی