شیفت خلوت شنبه تا سه شنبه از ساعت 20:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

شيفت خلوت

مراقبت های مبتلایان دیابت برای پیشگیری از ایجاد زخم دیابتی

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان، برنامه رادیویی «شیفت خلوت» هر شب از شنبه تا سه شنبه تقدیم شنوندگان رادیو جوان می‌شود. این برنامه رادیویی به موضوعات 5 ایكس لارج‌ و زخم كهنه خواهد پرداخت.

1402/02/04
|
10:32
|

برنامه رادیویی «شیفت خلوت» در شب دوشنبه به موضوع؛ 5 ایكس لارج و جراحی های چاقی و آثار مثبت جسمی آن با كارشناسی دكتر سعید شمس نصرتی “فلوشیپ جراحی لاپاروسكوپی” می پردازد. همچنین این برنامه رادیویی در شب سه شنبه به موضوع؛ «زخم كهنه» و مراقبت های مبتلایان دیابت برای پیشگیری از ایجاد زخم دیابتی خواهد پرداخت و كارشناس این برنامه دكتر كیوان الچیان «متخصص داخلی» می باشد.

برنامه «شیفت خلوت» به تهیه كنندگی نیره مرادحاصلی و به گویندگی حسام الدین خضری و با هماهنگی زهرا محسن زاده و با آیتم سازی زهرا رحیم حسینی، حامد شاهی و به نویسندگی زهرا رحیم حسینی، سمیرا جعفری و همچنین به گزارشگری محمد گراوند ساعت 20:00 الی 20:30 از شنبه تا سه شنبه روی موج اف ام ردیف 88 مگاهرتز از آنتن رادیو جوان پخش می شود.

مخاطبین عزیز می‌توانند با سامانه پیامكی 30000881 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو جوان در ارتباط باشند.

و همچنین علاقه مندان می توانند شبكه رادیویی جوان را از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیونما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiojavan.ir دریافت كنند.

دسترسی سریع
شیفت خلوت