هشتاد، نود جمعه ها از ساعت 12:30 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

هشتاد نود

سلبریتی‌های نوجوان مهمان برنامه نوروزی «هشتاد نود» می‌شوند

طهرانی گفت: در برنامه «هشتاد نود» از چهره‌های مشهور نوجوان مثل بازیگران، كمدین‌ها و بلاگر‌ها دعوت خواهیم كرد تا درباره موفقیتشان صحبت كنند.

1401/12/29
|
10:36
|


علیرضا طهرانی، سردبیر برنامه نوجوانانه «هشتاد نود» رادیو جوان درباره این برنامه گفت: «هشتاد نود» برنامه‌ای است كه به مسیر موفقیت نوجوانان دهه هشتادی و نودی می‌پردازد.

در این برنامه گفتگو محور كه به صورت تصویری هم پخش خواهد شد، از چهره‌های مشهور نوجوان مثل بازیگران، كمدین‌ها، ورزشكاران، مدال‌آوران جهانی در رده سنی نوجوانان و حتی بلاگر‌هایی كه توانستند در سن كم به موفقیت برسند دعوت خواهد شد و آن‌ها در مورد مسیر رسیدن به موفقیت‌شان صحبت خواهند كرد.

طهرانی با بیان اینكه «هشتاد نود» این هدف را دنبال می‌كند كه هر كسی در هر كاری می‌تواند با پشتكار و تلاش موفق شود، ادامه داد: در این برنامه سعی شده فضاسازی و ریتم طوری باشد كه مورد قبول نوجوان امروزی باشد. ریتم سریع، شوخی‌های نوجوانانه، بهره‌گیری چالش‌های این رده سنی و استفاده از قالب برنامه‌سازی پلتفرم‌های فضای مجازی در آیتم‌های این برنامه، «هشتاد نود» را به فضای ذهنی نوجوان نزدیك‌تر كرده است.

وی در پایان تصریح كرد: در این برنامه علاوه بر گفتگو با مهمان، بخش‌های تفریحی- سرگرمی زیادی داریم. بخش سیت دان كمدی كه یكی از كمدین‌های نوجوان در مورد اتفاقات و رفتار مردم در نوروز طنازی خواهد كرد و در بخش دیگر این برنامه موسیقی مناسب برای نوجوانان معرفی خواهد شد و موسیقی‌های بی‌محتوای خوانندگان زرد توسط خود نوجوانان با كنایه و طنز‌های مخصوص خودشان تقبیح خواهد شد.

دسترسی سریع
هشتاد نود