هشتاد، نود جمعه ها از ساعت 12:30 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

هشتاد نود

سلبریتی‌های نوجوان مهمان هشتاد نود رادیو جوان می‌شوند. +صوت

رادیو جوان در راستای برنامه‌سازی برای نوجوانان و جوانان دهه هشتادی و نودی، برنامه‌ای برگرفته از نام دهه تولدشان را روی آنتن می‌برد. هشتاد نود برنامه ایست كه در گفتگو با سلبریتی‌های نوجوان داستان موفقیت آنها را بیان می‌كند.

1401/09/07
|
15:41
|

علیرضا طهرانی سردبیر برنامه هشتاد نود درباره این برنامه توضیح داد: هدف اصلی برنامه هشتاد نود تعریف داستان تلاش و به موفقیت رسیدن نوجوانان و ترویج فرهنگ اعتماد و دادن فرصت رشد و شكوفایی به آنهاست. به همین منظور در هر قسمت از این برنامه با دعوت از یك نوجوان موفق و سرشناس، داستان زندگی پرفراز و نشیبش را تا رسیدن به نقطه پیروزی، تعریف می‌كنیم.

طهرانی در مورد ادبیات و فضای حاكم بر این برنامه گفت: زبان هشتاد نود، زبان نوجوانان است و از كلیشه‌های پرتكرار مجریان رادیو گذر كرده است. ما میخواهیم در هشتاد نود نشان دهیم، نوجوانی كه لحن صبحتش متفاوت است و تفكرش با دهه شصتی‌ها و دهه پنجاهی‌ها فرق دارد، مثل نسل‌های پیشین اعتقادات خودش را دارد اما این تفاوت باید درك شود.

طهرانی افزود: ما برای رسیدن به هدف برنامه و رساندن پیام اعتماد به جوانان و نوجوانان به مخاطبین، از خودمان شروع كردیم و تیم محتوایی و عوامل هشتاد نود را از بین افراد مستعدِ دهه هشتادی انتخاب كردیم.

سردبیر هشتاد نود در مورد بخش‌های مختلف این برنامه توضیح داد: در این برنامه علاوه بر گپ و گفتی كه با مهمان داریم، قصه نوجوانان موفق در جهان و داستان زندگی افراد مشهور ایرانی كه در نوجوانی زندگی سخت اما پر تلاشی داشتند را برای مخاطب تعریف می‌كنیم. همچنین در طول برنامه مهمان با چالش‌ها و بازی‌های متنوعی رو به رو خواهد شد كه برای قشر نوجوانان جذابیت داشته باشد.

طهرانی در پایان با بیان اینكه رسیدن به موفقیت، استفاده از فرصت ها و تلاش و استمرار در راه رسیدن به هدف است گفت: امیدوارم تیم نوجوانان هشتاد نود بتواند با برنامه‌سازی خود این مفهوم را به این نسل از جامعه منتقل كند.

هشتاد نود، به تهیه كنندگی زینب محمودی و اجرای سجاد احمدی جمعه ها از ساعت 12:30 روی آنتن رادیو جوان خواهد رفت.

دسترسی سریع
هشتاد نود