بلامانع شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 به مدت 30 دقیقه

روابط عمومی رادیو جوان پیگیری مطالبات مردم در برنامه «بلامانع» رادیو جوان

برنامه بلامانع رادیو جوان با هدف رفع مشكلات، از طریق پیگیری و ارتباط با مسئولان مربوطه، تلاش می‌كند تا به راه‌حل‌هایی كارآمد دست یابد.

1402/05/21
|
12:07
|

روابط عمومی رادیو جوان به مناسبت روز حمایت از صنایع كوچك گفت: در رادیو جوان به طور اختصاصی به موضوع حمایت از صنایع كوچك می پردازیم. برنامه "بلامانع" با رویكردی جذاب و منحصربه‌فرد به پیگیری مطالبات مردم می‌پردازد كه به دلیل عدم توجه مسئولان یا عدم وجود قوانین، به معضلاتی در مسیر افراد، شركت‌ها و واحدهای تولیدی منجر شده است.

وی در ادامه درباره هدف این برنامه رادیویی اشاره كرد: این برنامه با هدف رفع مشكلات، از طریق پیگیری و ارتباط با مسئولان مربوطه، تلاش می‌كند تا به راه‌حل‌هایی كارآمد دست یابد. از سال 1400، این برنامه رادیویی شروع به فعالیت كرده و همچنان در حال پخش است، همواره حمایت از تولیدكنندگان را در دستور كار خود قرار می‌دهد.

همچنین در این برنامه، مسئولان مربوطه به طور اختصاصی دعوت می‌شوند یا از طریق تماس تلفنی به برنامه متصل می‌شوند و مشكلات را با آن‌ها در میان می‌گذارند. تا زمانی كه به صورت كامل به نیازهای مردم پاسخ داده نشود، این برنامه پیگیری مستمر خواهد داشت تا ضمن حل معضلات، به مسئولان فشار وارد كند.

وی در پایان خاطرنشان كرد: مشكلاتی نظیر افتتاح كارگاه‌های صنایع دستی خانگی، دریافت مجوز برای ایجاد كسب و كارهای خانگی، مسائل واحدهای صنعتی، و تشكیل گلخانه‌ها و بسیاری دیگر از چالش‌ها، كه نیازمند حمایت مردمی بوده‌اند و با ارتباط با این برنامه، خوشبختانه توانسته‌اند رفع شوند.

برنامه "بلامانع" هر روز از شنبه تا چهارشنبه، ساعت 8:00 در شبكه رادیویی جوان پخش می‌شود، تا با آگاهی‌دهی و پیگیری‌های خود، به رفع مشكلات جامعه كمك كند. برای ارتباط با این برنامه به شماره 30000881 پیامك ارسال كنید.

دسترسی سریع
بلامانع