خدا اجازه سحرهای ماه رمضان از ساعت 3:30 به مدت 75 دقیقه

رادیو جوان

خدا اجازه

حال و هوای سحرگاه بین الحرمین را از رادیو جوان بشنوید

رادیو جوان در سحرگاه ماه مبارك رمضان 1402 با حال و هوایی متفاوت از كربلای معلی روی آنتن می رود.

1402/01/04
|
13:05
|


علیرضا محمدنیا مدیر گروه تاریخ و معارف رادیو جوان درباره برنامه «خدا اجازه» توضیح داد:
«خدا اجازه...» ویژه برنامه سحرگاه ماه مبارك رمضان رادیو جوان است كه به صورت زنده از كربلای معلی روی آنتن خواهد رفت . در این برنامه با توجه به حضور در بین الحرمین و حال و هوای معنوی این مكان، موضوعات برنامه را متناسب با فضای معنوی این مكان مقدس انتخاب خواهیم كرد تا روح معنوی حاكم بر برنامه به مخاطبین نیز منتقل شود. همچنین قصد داریم از طرف مردم ایران نایب الزیاره باشیم و به نیابت از مردمی كه برای برنامه پیام می‌فرستند اعمال زیارتی بجا ‌آوریم.

محمدنیا با بیان اینكه بخش‌هایی از برنامه به فرهنگ و آداب و رسوم مشترك مردم عراق و ایران در ماه رمضان اختصاص خواهد داشت گفت: مردم ایران انس و الفت بسیار بالایی با امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل (ع) دارند و در مقابل مردم كشور عراق نیز دلتنگ امام رضا(ع) و مشهد ایران هستند. در سحرهای ماه رمضان با گزارش‌ها و مستندهایی كه از زائرین كربلا و مردم عراق خواهیم داشت سعی می‌كنیم این ارتباط دو طرفه بین دل‌های شیعیان در دو كشور را ایجاد كنیم و سلام امام رضا (ع) را از كشور ایران به مردمان عراق برسانیم.

مدیر گروه تاریخ و فرهنگ رادیو جوان ادامه داد: در خدا اجازه علاوه بر مسلمین كشور عراق سعی می كنیم، با زائرین بین الحرمین از تمامی كشورهای جهان گفتگو كنیم و با توجه به آیتم ها، گزارش‌ها و بخش های متنوعی كه داریم بحث ایجاد وحدت بین مسلمانان ایران و دیگر كشورهای جهان را به طور جدی دنبال خواهیم كرد و سعی می‌كنیم گفتمان وحدت آفرین را در قسمت های مختلف برنامه ایجاد كنیم. همچنین در قسمت‌های مختلف برنامه به معارف و معرفی حیات طیبه امام حسین (ع) به خصوص در سبك زندگی خواهیم پرداخت.

برنامه خدا اجازه به تهیه كنندگی مجتبی امیری و مجتبی حسنی، با اجرای فاطمه عباسی و به كارشناسی آقای اتابكی در سحرگاه ماه مبارك رمضان از ساعت 3:30 تا اذان صبح ، از كربلای معلی روی آن زنده رادیو جوان خواهد رفت.
همچنین این برنامه به صورت تصویری و همزمان از تلویزیون اینترنتی حبیب و فضای مجازی رادیو جوان پخش خواهد شد.

دسترسی سریع
خدا اجازه