گل طلایی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

گل طلايي

افت بهترین مهاجم‌ها هنگام محروم شدن در دو بازی

گفتگوی تلفنی آقای فنونی‌زاده با برنامۀ گل طلایی.

1400/01/21
|
10:01

در گفتگوی تلفنی برنامۀ گل طلایی، مرتضی فنونی‌زاده دربارۀ بازی پرسپولیس با پدیدۀ شهرخودرو گفت: «تیم پدیده از ابتدا برای گرفتن حداقل امتیاز وارد میدان شد، با این حال ضدحمله‌های خیلی خوبی هم داشتند و یکی از همین ضدحمله‌ها هم به گل انجامید. بازی تیم پدیده در نیمۀ اول به حدی خوب بود که مالکیت توپ 80 به 20 به نفع پدیده بود. اما پرسپولیس در نیمۀ دوم به حالت پرانرژی و قوی سابق خود برگشت».

در نظر آقای فنونی‌زاده، پرسپولیس در نیمۀ دوم بهترین بازی خود را در این 4 یا 5 ماه اخیر کرد. با اینکه یحیی گل‌محمدی به بعضی از بازیکن‌های خود استراحت داده بود، در این بازی مجبور به استفاده از آنها در زمین سبز شد. آقای مرتضی فنونی‌زاده در جواب صحبت‌های مجری برنامه در خصوص گل نشدن گل‌خالی توسط مهدی عبدی افزود که همیشه بهترین مهاجمان در تیم‌های استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند، اما اگر بهترین مهاجم‌های دنیا هم از بازی در 2 مسابقه دور باشد، افت می کنند و شرایط بازی را از دست می‌دهند. بازیکن محروم باید حتما حداقل یک نیمه بازی کند تا روند بازی از دستش خارج نشود.

در ادامه به محرومیت آل کثیر اشاره شد و از تاثیر مثبت بازی کوتاه او در این مسابقه و کمک وی به هافبک‌ها و دفاع تیم پرسپولیس صحبت شد. به گفتۀ خود عیسی آل‌کثیر و نظر آقای فنونی‌زاده، وی مملو از انگیزه برای بازی‌های آینده است. اما در کنار تشویق و تعریف از مهاجمانی مثل شهریار مغانلو، عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی، ایشان گفتند آقای مهدی‌خانی بهتر است در تیم دیگری توپ بزنند.

در پایان گفتگو هم آقای فنونی‌زاده به پیروزی 2 بر 0 تیم نساجی قائم‌شهر در مقابل نفت سلیمان در شهر مسجد سلیمان پرداخت و برای آقای ساکت الهامی آرزوی موفقیت کرد.

این برنامه با اجرای امیرحسین بابازاده و تهیه کنندگی شایان بهلولی تقدیم شنوندگان شد.

دسترسی سریع
گل طلایی