آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

نبود خرد جمعی در تصمیم‌گیری فوتبالی

مدیرعامل سابق استقلال بر این باور است وزیر ورزش از خرد جمعی برای ادارۀ سرخابی‌ها استفاده نمی‌کند.

1399/05/06
|
12:15

پس از قهرمانی مجدد پرسپولیس در رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال، در فضای مجازی هرکدام از طرفداران سرخابی‌ها، وزیر ورزش را متهم به طرفداری از یک تیم خاص کردند و به دلیل بی‌توجهی سلطانی فر به تیم خود، وی را به باد انتقاد گرفتند.

از همین رو آفساید رادیو جوان در این‌باره با آقای اولیایی، مدیر عامل سابق باشگاه استقلال، به گفتگو پرداخت. این کارشناس فوتبال با اشاره به شرکت پیشکسوتان دو باشگاه پرطرفدار تهرانی گفت: در جلسۀ گذشته بین آقای پروین، مدیر عامل شرکت پیشکسوتان پرسپولیس، و آقای جباری از استقلال با وزیر ورزش مقرر شد که مشکلات دو باشگاه از این طریق پیگیری شود.

آقای اولیایی فعالیت این دو شرکت را به سود هر دو باشگاه سودمند خواند و در عین حال گفت: «لازم است در این جلسه‌ها علاوه بر افتخارات بازیکن و مربی هر دو باشگاه، یک مدیر هم در این جلسه‌ها حضور داشته باشد که بتواند با پشتوانۀ حمایت پیشکسوتان، منافع باشگاه را تامین کند».

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال همچنین از وزیر ورزش در مقام متولی استقلال و پرسپولیس خواست بدون توجه به نام‌ها از افراد دارای صلاحیت برای حضور در جلسه‌ها دعوت کند که این افراد بتوانند گامی موثر برای رفع مشکلات عدیدۀ دو باشگاه پرطرفدار بردارند.


گفتگوهای چالشی آفساید به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور هرروز ساعت 11 صبح از رادیوجوان پخش می‌شود.

دسترسی سریع
آفساید