دال شنبه -چهارشنبه از ساعت 12:15 به مدت 30 دقیقه

كمبود ماسك در كشور نداریم

بر خلاف اخبار منتشر شده، وزارت صمت اعلام كرده هیچ كمبود ماسكی در كشور نداریم

1399/04/30
|
09:58
|

با توجه به شیوع ویروس كرونا و الزام ستادملی مبارزه با كرونا مبنی بر استفاده همگانی از ماسك، برنامه دال رادیوجوان در گفتگو با یكی از مسئولان وزارت صمت، پیگیر تولید و توزیع ماسك در كل كشور شد.
آقای گلپور رئیس اصناف وزارت صمت و مسئول كرونا این وزارتخانه، با اشاره به تولید انبوه روزانه 12 میلیون ماسك در كشور گفت: هیچ محدودیت تولید و توزیع ماسكی در حال حاضر نداریم و هرجا كه وزارت بهداشت اعلام كند عوامل توزیع ماسك را به نقطه مورد نظر ارسال می كنند. آقای گلپور همچنین با اشاره به اینكه روزانه 2 میلیون ماسك در اختیار وزارت بهداشت برای بیمارستان‌ها و اماكن درمانی قرار میگرد گفت: مجوز ورود مواد اولیه تولید ماسك و اعطای مجوزها به صورت سیستمی شده و تولیدكنندگان به راحتی می‌توانند برای تولید ماسك اقدام كنند. معاون سرپرست وزارت صمت قیمت ماسك توزیعی در مراكز فروش، متروها و ایستگاه‌های اتوبوس درون شهری را 1500 تومان اعلام كرد و گفت: شهروندان اگر با گران‌فروشی روبرو شدند می‌توانند مراتب شكایت خود را به وزارت صمت اعلام كنند.


برنامه دال هرروز ساعت 15:12 به تهیه‌كنندگی زهره عبدالرحیم و گویندگی هستی توكل با بررسی موضوعات داغ روز جامعه از رادیوجوان پخش می‌شود.

دسترسی سریع
دال