دال شنبه -چهارشنبه از ساعت 12:15 به مدت 30 دقیقه

با فروش لوازم زندگی، وارد بورس نشوید!

عضو شورای بورس كشور می‌گوید: در شرایط كنونی ورود به بازار بورس با فروش لوازم زندگی ریسك بسیار بالایی است.

1399/04/21
|
15:56
|

با افزایش شاخص سهام بورس تهران به بیش از یك میلیون، بسیاری از كارشناسان با ابراز نگرانی از ایجاد حباب‌های كاذب در بازار به مردم توصیه كردند فقط پول مازاد خود را وارد بازار كنند و از فروش لوازم زندگی برای سرمایه گزاری در بورس خودداری كنند.
در همین ارتباط برنامه دال امروز رادیوجوان به بررسی بازار سرمایه پرداخت. در این برنامه آقای اسلامی بیدگلی عضو شورای عالی بورس با اشاره به اینكه قیمت سهام از طریق عرضه و تقاضا در بازار مشخص می‌شود گفت: معمولا حباب قبل از وقوع یك بحران روی می‌دهد و بازار شكل گرفته از بهمن سال گذشته تا به امروز روند مثبتی را طی كرده است. به عقیده این كارشناس بازار ، واژه حباب در بورس كه این روزها میان برخی از مردم رواج یافته فاقد بنیه علمی و فنی است و بیشتر زاییده نظر شخصی این افراد است. آقای اسلامی از مردم خواست قبل از ورود سرمایه به بازار بورس از دانش كافی، تخصص داد و ستد بهره‌مند باشند و فقط پول مازادر در حساب خود را برای خرید و فروش وارد بورس كنند تا در صورت بحران احتمالی ضرر سنگین متحمل نشوند.

برنامۀ دالِ امروز به تهیه كنندگی زهره عبدالرحیم و گویندگی هستی توكل پخش شد. این برنامه هرروز ساعت 12:15 به بررسی رویدادهای مهم سیاسی اجتماعی می‌پردازد.

دسترسی سریع
دال