راهی كه رفته ایم پنج شنبه و جمعه از ساعت 23:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو جوان

راهي كه رفته ايم

دستیابی فناوران كشور به فرمولاسیون ضد یخ بدنه هواپیماهای مسافربری و نظامی

به نقل از روابط عمومی رادیو جوان، برنامه رادیویی «راهی كه رفته ایم» به موضوعات «تولید كاتالیست ها» و «فرمولاسیون ضد یخ بدنه هواپیماهای مسافربری و نظامی» می پردازد.

1402/02/06
|
19:05
|


این برنامه رادیویی بامداد پنجشنبه به موضوع «دستیابی محققان دانشگاه صنعتی امیركبیر به روش جدیدی برای تولید كاتالیست ها با توانایی رقابت با نمونه‌های خارجی» می پردازد و با دكتر امیر حسین شهنازی “دكترای مهندسی مواد و متالورژی از دانشگاه صنعتی امیركبیر” به گفتگو خواهد پرداخت. و همچنین این برنامه در بامداد جمعه به موضوع “دستیابی فناوران كشور به فرمولاسیون ضد یخ بدنه هواپیماهای مسافربری و نظامی” با دكتر نسیم نایب پاشایی «فوق دكترای مهندسی مواد و فوق دكترای مهندسی مكانیك» به گفتگو می پردازد.

برنامه رادیویی «راهی كه رفته ایم » به تهیه كنندگی پانته آ پاچنگی و به گویندگی پروین كرمی با هماهنگی مریم حمزه ای و به گزارشگری ناصر یوسفیان از ساعت 2:00 روی موج اف‌ام ردیف 88 مگاهرتز از رادیو جوان پخش می‌شود.

مخاطبین عزیز می توانند شبكه رادیویی جوان را از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیونما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiojavan.ir دریافت كنند. همچنین علاقمندان می‌توانند با سامانه پیامكی 30000881 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو جوان در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
راهی كه رفته ایم