راهی كه رفته ایم پنج شنبه و جمعه از ساعت 23:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو جوان

راهي كه رفته ايم

ساخت سیمان ضدحریق توسط محققان ایرانی

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان، برنامه رادیویی «راهی كه رفته ایم» تقدیم شنوندگان رادیو جوان می‌شود. این بخش از برنامه به تولید سیمان ضد حریق با فناوری نانو می پردازد.

1402/02/01
|
12:41
|

محققان شركت دانش بنیان موفق شدند با فناوری نانو سیمان ضدحریق تولید كنند. این تولید از بخش های فلزی ساختمان در برابر آتش محافظت می كند. محافظت ساختمان در برابر حریق به ویژه اسكلت و سازه‌های آن كه معمولا از جنس مواد فلزی هستند، بسیار حائز اهمیت است كه باید مورد توجه طراحان و مهندسان قرار بگیرد.

برنامه «راهی كه رفته ایم» به تهیه كنندگی پانته آ پاچنگی و به گویندگی پروین كرمی و با حضور مهندس نازنین جعفرپور «كارشناس ارشد شیمی و مدیر آزمایشگاه شركت دانش بنیان» روی آنتن رادیو جوان خواهد رفت.

برنامه رادیویی «راهی كه رفته ایم» جمعه، ساعت 2:00 بامداد روی موج اف‌ام ردیف 88 مگاهرتز از رادیو جوان پخش می‌شود. مخاطبین عزیز می توانند شبكه رادیویی جوان را از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیونما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiojavan.ir دریافت كنند. همچنین علاقمندان می‌توانند با سامانه پیامكی 30000881 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو جوان در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
راهی كه رفته ایم