شمارش معكوس شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

شمارش معكوس

خانواده مسئولین برای ترویج فرهنگ حجاب چه می كنند؟

حجاب و عفاف یكی از ضروریات قطعی ادیان الهی است. در دین مبین اسلام نیز طبق نظر تمام علمای شیعه و سنی رعایت عفاف و حجاب از واجبات شرعی است.رادیوجوان در برنامه "شمارش معكوس" اقدام مورد نیاز مسئولین برای توسعه فرهنگ حجاب را بررسی می كند.

1397/06/13
|
14:42
|

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ حجاب و عفاف یكی از ضروریات قطعی ادیان الهی است. در دین مبین اسلام نیز طبق نظر تمام علمای شیعه و سنی رعایت عفاف و حجاب از واجبات شرعی است.

یكی از ماموریت های نظام اسلامی اجرای احكام اجتماعی اسلام است به همین خاطر از ابتدای تشكیل جمهوری اسلامی مساله عفاف و حجاب یكی از دغدغه های مسئولین و فعالان فرهنگی كشور بوده و هست و اتفاقا دشمن انقلاب در تمام این 40 سال هجمه های زیادی به موضوع حجاب داشته است.

شكل پوشش و حجاب زنان و اعتقاد عمومی به آن در برخی حوزه ها فراز و نشیب هایی داشته است. همزمان با نقشه های خبیثانه دشمن، مسئولین و دغدغه مندان فرهنگی نیز تلاش كرده اند از شیوه های مختلف برای تبلیغ و ترویج حجاب و عفاف در جامعه اسلامی مان استفاده كنند.

اما آنچه خصوصا در سال های اخیر شاهد آن هستیم تنوع و تشتت نظرات افراد مختلف در حوزه حجاب است كه برخی ناهمسانی در نظرات مسئولین و صاحبنظران را به وجود می آورد.

رادیوجوان در برنامه "شمارش معكوس" اقدام مورد نیاز مسئولین برای توسعه فرهنگ حجاب را بررسی می كند.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
شمارش معكوس