شمارش معكوس شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

شمارش معكوس

خانواده دیدار سفیر روسیه در ایران با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

لوان جاگاریان، سفیر كشور روسیه در ایران، با معصومه ابتكار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دیدار و گفتگو كرد.

1397/05/30
|
09:24
|

در این ملاقات دوجانبه كه در محل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری صورت گرفت، دوطرف درخصوص اهمیت گسترش همكاری دو كشور ایران و روسیه در زمینه زنان و خانواده تاكید كردند.

جاگاریان ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با دكتر ابتكار و یادآوری ملاقات‌های پیشین با ایشان در سمت ریاست سازمان محیط زیست، به دعوت ارسالی از سوی دبیرخانه اجلاس زنان اوراسیا اشاره و درخواست كرد كه معاون رئیس در دومین اجلاس زنان اوراسیا كه در شهریور ماه امسال در سن پترزبورگ برگزار می‌شود، شركت كند.

معصومه ابتكار نیز در این دیدار با اشاره به روابط دوستانه و قدیمی دو كشور تصریح كرد: روابط با كشورها می‌تواند موضوعات متنوعی باشد كه یكی از آنها همكاری در حوزه‌ی زنان است. با توجه به آگاهی از پیشرفت‌های زنان روسیه در تمامی زمینه‌ها و نیز اهمیت حوزه‌ی زنان در دولت رئیس جمهور روحانی، می‌توانیم روابط در این حوزه را گسترش بخشیم.

معاون رئیس جمهور ضمن تشكر به خاطر دعوت از شركت در اجلاس اوراسیا افزود: تبادل تجارب در حوزه‌ی زنان به خصوص در مباحث توانمندسازی اقتصادی بسیار مهم بوده به ویژه در شرایط تحریم‌های بین المللی، زنان می‌توانند در اقتصاد و فعالیت‌های كارآفرینی نقش بسزایی داشته باشند و با تبادل هیئتهای كارآفرینی زنان دو كشور می‌توان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری و كارآفرینی به تبادل تجارب پرداخت.

دسترسی سریع
شمارش معكوس