كیلومتر 88 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 15 دقیقه

فضای مجازی فرصت ها و پیامد ها حاصل ساعت‌ها گشت و گذار در آن چه می شود؟

موضوع امروز برنامه "كیلومتر "88 درباره جوان توانمند ایرانی، فضای مجازی و فرصت ها بود و از مزایای های فضای مجازی گفتیم اینكه به نظر شما، فضای مجازی چه فرصت هایی پیش پای ما می‌ذاره؟ما چه استفاده هایی می تونیم ببریم از این فضا؟

1397/07/22
|
17:57
|

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛فضای مجازی با پیچیدگی های خاص خود از نظر بسیاری كارشناسان دارای تبعات مثبت و از نظر برخی دیگر همراه با تبعات منفی است؛ برخی معتقدند فضای مجازی چون دستگاه سونوگرافی به نمایش بیماری های جامعه می پردازد و به اعتقاد برخی دیگر به خاطر وسعت دامنه به توسعه خشونت می پردازد.(ایرنا)

موضوع امروز برنامه "كیلومتر "88 درباره جوان توانمند ایرانی، فضای مجازی و فرصت ها بود و از مزایای های فضای مجازی گفتیم اینكه به نظر شما، فضای مجازی چه فرصت هایی پیش پای ما می‌ذاره؟ما به عنوان جوونای توانمند ایرانی چه استفاده هایی می تونیم ببریم از این فضا؟ما به عنوان جوونای توانمند ایرانی چه استفاده هایی می تونیم ببریم از این فضا؟ چه مشكلاتی رو می شه حل كرد به كمك فضای مجازی؟ چه سنگ هایی رو می شه برداشت از پیش پای خودمون و بقیه با كمك همین فضا؟"كیلومتر88" امروز یكشنبه 22 مهرماه رو این بچه ها تهیه كردند؛
نویسنده: دكتر مهدی رسولی
گوینده: سمانه مبلغ حسینی
گزارشگر: فریبا آئینی
تهیه كننده: مجتبی حسنی

قرار ما شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 است.با ما همراه باشید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
كیلومتر 88