كیلومتر 88 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 15 دقیقه

چوب تنبلی تون رو كجا خوردید؟

امروز تو برنامه "كیلومتر88" از رادیو جوان در چهاردهمین روز از پاییز می خوایم از عواقب تنبلی بگیم و بشنویم اینكه در چه زمینه هایی حسّ تنبلی تون حسابی گل می كنه؟ تا حالا چوب تنبلی تون ُرو جایی خوردید؟ جایی بوده كه تنبلی به نفع تون تموم بشه؟

1397/07/14
|
15:00
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛عقب انداختن كارها بلایی است كه هزینه های زیادی هم دارد. موكول كردن كارها به آینده نه تنها موجب از بین رفتن بازدهی می شود، بلكه پشیمانی و تأسف و كاهش اعتماد به نفس را نیز به دنبال دارد. به تمام این دلایل، روان شناسان علاقه مندند كه بدانند چه در ذهن می گذرد كه باعث می شود انجام آنچه برای آن برنامه ریزی كرده ایم سخت شود.

امروز تو برنامه "كیلومتر88" از رادیو جوان در چهاردهمین روز از پاییز می خوایم از عواقب تنبلی بگیم و بشنویم اینكه در چه زمینه هایی حسّ تنبلی تون حسابی گل می كنه؟ تا حالا چوب تنبلی تون ُرو جایی خوردید؟ جایی بوده كه تنبلی به نفع تون تموم بشه؟ به نظر شما، تنبلی چه آثار و نتایج و عواقبی داره؟

این برنامه به نویسندگی مهدی رسولی و گویندگی سمانه مبلغ حسینی و گزارشگری فریبا آئینی و تهیه كنندگی مجتبی حسنی شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 روی آنتن میره.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
كیلومتر 88