كیلومتر 88 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 15 دقیقه

دفتر كار دفتر كار

گفتن ندارد. درست یا غلط، همه می‌دانیم داشتن دفتركار در تهران تا چه اندازه به هر كسب و كاری اعتبار می‌دهد. اما اجاره‌ی دفتركار در تهران شوخی بردار نیست.

1397/02/17
|
18:07
|

برای بسیاری از كسب و كارها داشتن دفتر كار مهم‌ترین اصل است. از اجاره بگیر تا هزینه‌های جاری و خرید تجهیزات اداری. بنابراین و برای بسیاری از كسب و كارها كه در ابتدای فعالیت خود هستند، اجاره‌ی دفتر كار توجیه اقتصادی ندارد. خوشبختانه با پیدایش پدیده‌ی دفتر كار مجازی این نگرانی‌ها برطرف شده است.

«دفتر شما» عرضه كننده‌ی خدمات ارتباطی دفتر كار مجازی در تهران به كارآفرینان و صاحبان كسب و كارهای خانگی كمك می‌كند تا تصویری حرفه‌ای از خود به مشتریانشان عرضه كنند.

شما با استفاده از خدمات ارتباطی «دفتر شما» در واقع یك دفتركار در تهران دارید كه با بهبود وجهه‌ی برندتان به بالا رفتن درآمدتان كمك می‌كند، اما به هیچ وجه زیر بار هزینه‌های سرسام‌آور آن نمی‌روید. ما در «دفتر شما» از منشی‌هایی باتجربه و حرفه‌ای برای پاسخگویی به تماس‌های مشتریان شما و پاسخگویی به پرسش‌هایشان استفاده می‌كنیم. در نتیجه در نظر تماس گیرندگان كه مشتریان بالقوه شما هستند، كسب و كاری با مدیریت عالی و باكفایت جلوه خواهید كرد.

«راهكار» 15 اردیبهشت به موضوع دفتر كار پرداخته‌است.

دسترسی سریع
كیلومتر 88