بی زحمت پنج شنبه و جمعه از ساعت 20:00 به مدت 25 دقیقه

رادیو جوان

بی زحمت

حسرت از نگاه طنز: راه لاغر شدن کسانی که زیاد اهل خوردن حسرت هستند

اهالی برنامه ""‌بی‌زحمت"" بیستم مرداد‌ماه با نگاهی طنز پیرامون موضوع حسرت‌خوردن و چگونگی کاهش این حس درونی میان آقایان و خانم‌ها که در نهایت منجر به ناامیدی می‌شود؛ صحبت کرده‌است.

1396/05/21
|
11:54

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان:حسرت خوردن یکی از واکنش های منفعلانه در پاسخ به امتیازهای از دست رفته خودمان یا دیدن امتیازها و برتری های دیگران است.واکنش منفعلانه به زبان خیلی ساده یعنی اینکه نمی‌توانیم یا نمی‌خواهیم مسئولیت صددرصد کارهای خودمان و مسائل زندگی را بپذیریم و دنبال راهکار باشیم.شاید خیلی راحت دنبال دکمه delete می گردیم تا با یک فشار همه چیز را حذف کنیم ولی باید دنبال دکمه edit بگردیم و تا می توانیم ویرایش کنیم تا نتایج خوبی کسب کنیم.حسرت خوردن یک احساس کنترل نشده است که در نهایت منجر به غمگینی، افسردگی، حسادت و احساسات منفی دیگر خواهد شد.

جمعه بیستم مرداد‌ماه در برنامه ""‌بی‌زحمت"" درباره موضوع حسرت صحبت شده و تمام جنبه های طنز این موضوع مورد بررسی قرارا گرفت. در این برنامه همراه با فاطمه صداقتی و محمدرضا قلمبر به این پرداخته شد که چطور می‌شود از حسرت ها کم کرد و در حال زندگی کرد. این برنامه هر هفته ساعت 18 از شبکه رادیویی جوان پخش شده و به مضامین اجتماعی از نگاه طنز می‌پردازد.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
بی زحمت