پی نوشت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 40 دقیقه

بزرگداشت فردوسی حرف حساب شاعر شاهنامه از زبان شما

امروز مورخ بیست و پنجم اردیبهشت برنامه "پی نوشت" به مناسبت زادروز حكیم ابولقاسم فردوسی به صورت ویژه ارائه شد.در این برنامه از شما شنوندگان عزیز درباره یكی از ابیات معروف فردوسی سوال كرده و از شما خواستیم معنی ان را به ما بگویید .

1397/02/25
|
14:07
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ امروز مورخ بیست و پنجم اردیبهشت برنامه "پی نوشت" به مناسبت زادروز حكیم ابولقاسم فردوسی به صورت ویژه ارائه شد در این برنامه از شما شنوندگان عزیز درباره یكی از ابیات معروف فردوسی سوال كرده و از شما خواستیم معنی ان را به ما بگویید .

در انتها از زبان كارشناس برنامه دكتر اسماعیل امینی معنی درست و دقیق آن را شنیدیم. همچنین از زبان رضا ساكی درباره اهمیت شاهنامه برای ما ایرانیان در میان خانواده ها صحبت هایی شنیدیم

به گفته اسماعیلی امینی هنوز هم در بسیاری از مناطق روستایی و شهری ایران خواندن شاهنامه فردوسی یكی از متداول ترین كار ها به شمار آمده و شاهنامه نقش پررنگی در میان بسیاری از خانواده های ایرانی دارد .

همچنین در ادامه با توجه اخبار مهم مسوم شدن تعدادی از هم وطنان بر اثر استفاده از قارچ های سمی ارتباطی با دكتر نوری داشتیم كه در این باره اطلاعاتی را در اختیار شنوندگان قرار گرفته شد.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
پی نوشت