اینجا شب نیست ( بامداد جمعه) بامداد جمعه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد جمعه)

هوش مصنوعی باهوش های زندگی مصنوعی شوند؟

تقلید رفتار انسانی ساده‌ترین توصیفی است که می‌توان برای هوش‌ مصنوعی ارائه کرد.فناوری به سرعت در حال حرکت است.برنامه "اینجا شب نیست" مورخ بیست و ششم بهمن ماه درباره هوش مصنوعی و کاربرد های ان در زندگی امروز صحبت کرد.

1397/11/27
|
11:49

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛تقلید رفتار انسانی ساده‌ترین توصیفی است که می‌توان برای هوش‌ مصنوعی ارائه کرد.فناوری به سرعت در حال حرکت است. هوش مصنوعی(AI) را باید عرصه‌ی پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. هوش مصنوعی چندین دهه است که یک مفهوم جذاب از داستان‌های علمی تخیلی بوده است، اما بسیاری از محققان این مفهوم را به واقعیت نزدیک کرده‌اند.

برنامه "اینجا شب نیست" مورخ بیست و ششم بهمن ماه درباره هوش مصنوعی و کاربرد های ان در زندگی امروز صحبت کرد.برنامه "اینجا شب نیست" با بررسی این شرایط که حضور یا عدم حضور هوش مصنوعی تا چه حد میتواند در زندگی ما تاثیر گذار باشد این ساخت دست بشر را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داده و نظر مردم را نیز در این زمینه جویا شده.

این برنامه با تهیه کنندگی پانته آ پاچنگی و اجرای سمانه مبلغ حسینی کار از گروه دانش به روی آنتن شبکه رادیویی جوان می رود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد جمعه)