دایره پنج شنبه ها از ساعت 12:30 به مدت 60 دقیقه

روابط صحیح می توانیم برای هم تکراری نباشیم

روابط درست در زندگی مشترک چگونه است.داشتن رابطه‌ی خوب و رمانتیک می‌تواند آسان باشد، البته در صورتی‌ که خودتان هم تلاش کنید. چه اتفاقی افتاده است؟! شاید شما نگران این باشید که ازدواج‌تان این اواخر جرقه‌ی اولیه‌ی لازم را ندارد.

1398/05/06
|
10:27

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ داشتن رابطه‌ی خوب و رمانتیک می‌تواند آسان باشد، البته در صورتی‌ که خودتان هم تلاش کنید. چه اتفاقی افتاده است؟! شاید شما نگران این باشید که ازدواج‌تان این اواخر جرقه‌ی اولیه‌ی لازم را ندارد و همه‌چیز فروکش کرده‌ است. واضح است که اگر می‌خواهید یک زندگی مشترک موفق و شاد را تجربه کنید، باید برای زنده نگه‌داشتن عشق‌تان و رشد مداوم آن، هم خودتان به تنهایی و هم، همراه با همسرتان همیشه تلاش کنید. می‌دانم که خیلی اوقات اصلا کار آسانی نیست،

اما نگران نباشید، شما می‌توانید زندگی مشترک‌تان را رشد بدهید به شرطی که هم شما و هم شریک زندگی‌تان برای رسیدن به این رشد، به اندازه‌ی کافی انگیزه داشته باشید، انرژی بگذارید و تلاش کنیددر برنامه این هفته "دایره" همراه با دکتر بابا مرادی درباره روابط صحیح بین زوجین صحبت کردیم و این موضوع را مفصل مورد بحث و گفتگو قرار دادیم.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
دایره