دایره پنج شنبه ها از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

روابط صحیح می توانیم برای هم تكراری نباشیم

روابط درست در زندگی مشترك چگونه است.داشتن رابطه‌ی خوب و رمانتیك می‌تواند آسان باشد، البته در صورتی‌ كه خودتان هم تلاش كنید. چه اتفاقی افتاده است؟! شاید شما نگران این باشید كه ازدواج‌تان این اواخر جرقه‌ی اولیه‌ی لازم را ندارد.

1398/05/06
|
10:27
|

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ داشتن رابطه‌ی خوب و رمانتیك می‌تواند آسان باشد، البته در صورتی‌ كه خودتان هم تلاش كنید. چه اتفاقی افتاده است؟! شاید شما نگران این باشید كه ازدواج‌تان این اواخر جرقه‌ی اولیه‌ی لازم را ندارد و همه‌چیز فروكش كرده‌ است. واضح است كه اگر می‌خواهید یك زندگی مشترك موفق و شاد را تجربه كنید، باید برای زنده نگه‌داشتن عشق‌تان و رشد مداوم آن، هم خودتان به تنهایی و هم، همراه با همسرتان همیشه تلاش كنید. می‌دانم كه خیلی اوقات اصلا كار آسانی نیست،

اما نگران نباشید، شما می‌توانید زندگی مشترك‌تان را رشد بدهید به شرطی كه هم شما و هم شریك زندگی‌تان برای رسیدن به این رشد، به اندازه‌ی كافی انگیزه داشته باشید، انرژی بگذارید و تلاش كنیددر برنامه این هفته "دایره" همراه با دكتر بابا مرادی درباره روابط صحیح بین زوجین صحبت كردیم و این موضوع را مفصل مورد بحث و گفتگو قرار دادیم.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
دایره