دایره پنج شنبه ها از ساعت 12:00 به مدت 60 دقیقه

انتخاب صحیح دایره انتخاب همسر در دایره این هفته

نحوه انتخاب مناسب همسر در زندگی در "دایره".در برنامه این هفته "دایره" پیرو صحبت های هفته گذشته درباره انتخاب صحیح در زندگی مشترك صحبت كردیم.مارا در رادیو جوان دنبال كنید.

1398/04/03
|
12:44
|

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان،در این برنامه كه با كارشناس برنامه خانم میترا نیك آمال همراه بودیم به طور خاص به این نكته اشاره داشیتم كه سبك زندگی درست و برمبنای اصول میتواند كمك شایانی در پیدا كردن فرد مناسب داشته باشد.

"نیك امال" با اشاره به این موضوع عنوان داشت كه اگر هركس بیاموزد كه در زندگی چطور زندگی كرده و راه درستی را انتخاب كند مطمئنا در انتخاب همسر بی شك موفق خواهد شد.

این برنامه به تهیه كنندگی مجتبی حسنی هر پنجشنبه از شبكه رادیویی جوان پخش خواهد شد.
انتهای پیام/


در این برنامه كه با كارشناس برنامه خانم میترا نیك آمال همراه بودیم به طور خاص به این نكته اشاره داشیتم كه سبك زندگی درست و برمبنای اصول میتواند كمك شایانی در پیدا كردن فرد مناسب داشته باشد خانم نیك امال با اشاره به این موضوع عنوان داشت كه اگر هركس بیاموزد كه در زندگی چطور زندگی كرده وراه درستی را انتخاب كند مطمئنا انتخاب همسر نیست در این راستا قرار خواهد گرفت وبی شك موفق خواهد شد این برنامه به تهیه كنندگی مجتبی حسنی هر پنجشنبه از شبكه رادیویی جوان پخش خواهد شد

دسترسی سریع
دایره