دایره پنج شنبه ها از ساعت 12:30 به مدت 60 دقیقه

انتخاب صحیح دایره انتخاب همسر در دایره این هفته

نحوه انتخاب مناسب همسر در زندگی در "دایره".در برنامه این هفته "دایره" پیرو صحبت های هفته گذشته درباره انتخاب صحیح در زندگی مشترک صحبت کردیم.مارا در رادیو جوان دنبال کنید.

1398/04/03
|
12:44

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان،در این برنامه که با کارشناس برنامه خانم میترا نیک آمال همراه بودیم به طور خاص به این نکته اشاره داشیتم که سبک زندگی درست و برمبنای اصول میتواند کمک شایانی در پیدا کردن فرد مناسب داشته باشد.

"نیک امال" با اشاره به این موضوع عنوان داشت که اگر هرکس بیاموزد که در زندگی چطور زندگی کرده و راه درستی را انتخاب کند مطمئنا در انتخاب همسر بی شک موفق خواهد شد.

این برنامه به تهیه کنندگی مجتبی حسنی هر پنجشنبه از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد.
انتهای پیام/


در این برنامه که با کارشناس برنامه خانم میترا نیک آمال همراه بودیم به طور خاص به این نکته اشاره داشیتم که سبک زندگی درست و برمبنای اصول میتواند کمک شایانی در پیدا کردن فرد مناسب داشته باشد خانم نیک امال با اشاره به این موضوع عنوان داشت که اگر هرکس بیاموزد که در زندگی چطور زندگی کرده وراه درستی را انتخاب کند مطمئنا انتخاب همسر نیست در این راستا قرار خواهد گرفت وبی شک موفق خواهد شد این برنامه به تهیه کنندگی مجتبی حسنی هر پنجشنبه از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد

دسترسی سریع
دایره