دایره پنج شنبه ها از ساعت 12:30 به مدت 60 دقیقه

پشیمانی در ازدواج بیماری پشیمانی بعد ازدواج

این روزها تعداد افرادی که بعد از ازدواج به پشیمانی و جدایی فکر می کنند بیشتر از گذشته بوده و کارشناسان دلایلی را برای این اتفاق خوشایند در نظر میگیرند."دایره" به این سوال پاسخ می دهد که چطور از حس ناخوشایند پشیمانی بعد از ازدواج بگریزیم؟

1397/08/14
|
11:21

به‌گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛این روزها تعداد افرادی که بعد از ازدواج به پشیمانی و گاها جدایی فکر می کنند بیشتر از گذشته بوده و کارشناسان دلایل مختلفی را برای این اتفاق خوشایند در نظر میگیرند."دایره" به این سوال پاسخ می دهد که چطور از حس ناخوشایند پشیمانی بعد از ازدواج بگریزیم؟

اما به راستی اگر شما بعد از ازدواج به این حس برسید که حقتان میتوانست زندگی بهتری باشد چه رفتاری باید داشته باشید.

پنجشنبه مورخ دهم آبانماه همراه با چند زوج داوطلب در کنار جناب دکتر بابامرادی درباره این احساس و راه حل برای فرار از حس پشیمانی صحبت کردیم و سعی داشتیم تا با ارائه راهکارهایی برای ان دسته از افرادی که شاید از زندگی مشترک خود راضی نیستند مفید واقع شویم . دکتر بابامرادی در پاسخ به این سوال که چطور میشود در زندگی مشترک از این احساس ناخوشایند گریخت عنوان کرد : یکی از بهترین راهکارها آموزش قبل از ازدواج در هر زمینه ای بوده و بهتر است هر شخصی قبل از تن دادن به یک زندگی مشترک ابتدا خود را برای آن اماده سازد که بخش اعظم این اموزش ها به گردن والدین است.

برنامه "دایره" با هدف زندگی مشترک بهتر هر پنجشنبه ساعت12 از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
دایره