چهار چهار دو جمعه ها از ساعت 20:45 به مدت 75 دقیقه

مهمان چهار چهار دو ستاره تیم فوتبال نوجوانان به رادیو جوان می آید

عملكرد تیم فوتبال نوجوانان ایران در مسابقات جام جهانی چشمگیر بود و نظر باشگاه های معتبر دنیا را جلب كرد. صحبتهای زیادی در جریان این مسابقات صورت گرفت...

1396/08/10
|
10:54
|

به گزارش گروه چند رسانه ای رادیو جوان؛ امیر حسین حسین زاده ستاره تیم ملی فوتبال نوجوانان مهمان این هفته "" چهار-چهار-دو "" خواهد بود.
عباس چمنیان در گفتگو با رادیو جوان در پاسخ به این پرسش كه آیا در جریان مسابقات جام جهانی، بازیكنان ایران پیشنهادی از كشورهای دیگر داشتند یا خیر؟ گفت: عملكرد تیم ایران در مسابقات جام جهانی چشمگیر بود و نظر باشگاه های معتبر دنیا را جلب كرد. صحبتهای زیادی در جریان این مسابقات صورت گرفت. ما تلاش كردیم اجازه ندهیم ذهن بازیكنان تا پایان مسابقات مشغول شود.
وی با بیان اینكه حتی كادر مربیگری ایران هم پیشنهاداتی داشته است، گفت: كشورهای اروپایی سر آمد این پیشنهادات بودند چرا كه نگاه آنها به استعدادهای ناب ایرانی نگاه اقتصادی است.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان یادآور شد: هندوستان هم سرمایه گذاری عظیمی در فوتبال داشته و با گرفتن میزبانی جام جهانی نوجوانان این را ثابت كرد. آنها دنبال میزبانی جام جهانی جوانان هم هستند. این كشور هم یكی از متقاضیان پر و پا قرص بازیكنان ایران بود.


جمعه 1396/08/12 راس ساعت 20:45 برنامه زنده "" چهار-چهار-دو "" را از رادیوجوان بشنوید!


انتهای پیام/

دسترسی سریع
چهار چهار دو