چهار چهار دو جمعه ها از ساعت 20:45 به مدت 75 دقیقه

مدیر رسانه ای تیم ملی: عضو هیئت مدیره استقلال باید پاسخگوی صحبت‌هایش در مورد سعید صادقی باشد

مصاحبه آقای مومنی، عضو هیئت مدیره استقلال، مبنی بر اینكه سعید صادقی با قول تیم ملی به پرسپولیس رفته است، موضوع یكی از بخش‌های برنامه چهارچهاردو بود.

1401/04/05
|
12:29
|

محمد جماعت، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران، در گفت‌وگو با این برنامه درباره این مصاحبه گفت: «واقعا جای تاسف دارد افرادی كه در مسندهای مدیریتی می‌نشینند كه یا متوجه جملات و اقوالی كه از آنها منتشر می‌شوند، نیستند یا متوجه جایگاه‌شان. این جملات خارج از این دو حالت و به دلیل عدم درك و فهم نیست.»

وی تصریح كرد: «اینكه به هر دلیلی یك تیم در رقابت نقل و انتقالاتی ناموفق شود و تیم رقیب آن موفق شود، كه به بنده در جایگاه حقوقی ربطی ندارد، مدیر آن نمی‌تواند بیاید وهن‌آمیزترین و سخیف‌ترین جملات را به تیم ملی كشورمان انتصاب دهد.
این به نظر من جای تاسف دارد كه تیم ملی و ساحت تیم ملی‌مان را وارد نزاع و دعواهای رنگی كنیم. من به همه‌شان احترام می‌گذارم، ولی این ساحت مقدس است.
بر اساس بیانیه‌ای كه فدراسیون فوتبال صادر كرد، آقای مومنی باید بیایند و اسناد و مدارك‌شان را ارائه دهند.
چون نه تنها عناصر تیم ملی كه فدراسیون زیر سوال رفت و به نظر من اصلاً قابل گذشت و اغماض نیست.
ان‌شاءالله نهادهای قضایی فدراسیون مستقلانه وارد موضوع خواهند شد و آقای مومنی پاسخگوی صحبت‌هایشان خواهند بود.»

جماعت درباره اینكه اگر كسی این مصاحبه را ببیند، فكر می‌كند بازیكنان می‌توانند با لابی پیراهن تیم ملی را بدست بیاورد، گفت: «مگر سعید صادقی قبلاً در تیم ملی حضور نداشته است؟
یعنی اینقدر این حرف بی‌معناست كه یعنی یك باشگاه رفته است به یك بازیكن تیم ملی قول بازی در تیم ملی را داده است؟
فكر می‌كنم در خصوص همین موضوع به یك فهم مشترك برسیم، سطحی بودن و تاسف‌آور بودن آن مشخص می‌شود.»
وی با اشاره به اینكه اگر به این موضوع رسیدگی نمی‌شد، ذهنیت افراد درباره بازیكنان تیم ملی عوض می‌شد، گفت: «در اردوی تیم ملی شش بازیكن از استقلال حضور داشتند. یعنی این شش بازیكن از استقلال، قول تیم ملی گرفته‌اند و آنها با این وعده به استقلال آمدند؟
این حرف، حرف خوبی نیست كه من می‌زنم، اما از هر طرف كه به این مسئله ورود می‌كنیم مثل درد می‌ماند و از هر طرف به یك شكل است.»

دسترسی سریع
چهار چهار دو