آتش پنهان پنج شنبه ها از ساعت 23:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آتش پنهان

مخدر قهوه ای بلای سبزی یك زندگی

ماده مخدر تریاك كه از آن به عنوان یكی از خام ترین مواد مخدر یاد می شود ، یكی از بدترین نوع این آرامش دهنده مقطعی برای ادامه حیات فرد مصرف كننده است كه آسیب های جبران ناپذیر را به زندگی فرد وارد می كند."آتش پنهان"بررسی كرده است.

1396/11/21
|
13:21
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ خیلی از افرادی كه از درون زندگی خود را دچار اختلال می‌بینند و راهی برای بازگشت به زندگی متصور نیستند بر این باورند تا با استفاده از مسكن های مقطعی مخدر بتوانند به زندگی بازگردند و دوباره در مسیر درست قرار بگیرند .

اما خیلی از این افراد از اثرات مخرب استفاده از مواد مخدر غافل اند و نمی دانند این مواد آنچنان زندگی شخصی فرد را در بن بست هدایت می كند كه بازگشت از آن تقریبا غیرممكن است ! برنامه آتش پنهان این هفته ماده مخدر تریاك را مورد بررسی و موشكافی قرار داد .

ماده ای قهوه ای رنگ و خام كه مورد مصرف آن خوراكی است و از گیاه خش خاك تهیه می شود . این ماده ویرانگر در ابتدای مصرف به شخص گرفتار چنان آرامشی میدهد كه انگار فرد مصرف كننده از همه كاستی های دنیا رها می شود اما در دراز مدت اثرات مخربی چون افسردگی و پوچ گرایی را به ارمغان می آورد كه شاید دیگر راهی برای بازگشت نداشته باشد .

تریاك از آن دست مواد مخدری است كه پیشینه تولید آن به حدود دو هزار سال قبل بازمی گردد و از همان موقع انسانها را به خود آلوده كرده است .
بنابرگفته بسیاری از كارشناسان حوزه های آسیب اجتماعی ترك تریاك كاری بس سخت و مشكل است و فرد بیمار برای رهایی از این آفت باید همت بالایی را به خرج دهد و در كنار وی اطرافیان باید همكاری ویژه ای را به خرج دهند .

برای آشنایی بیشتر با انواع مواد مخدر و آسیب های این مواد می توانید آتش پنهان را شامگاه هر پنجشنبه از رادیوجوان دنبال كنید.

مارا در آرشیو دنبال كنید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
آتش پنهان