و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

كمتر از 24 ساعت تا شهرآورد بزرگ تهران

نودمین شهرآورد سرخابی های تهران بین دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس از ساعت 16 روز یكشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود

1398/06/30
|
15:31
|

نودمین شهرآورد بزرگ تهران فردا در حالی از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود كه در چند بازی گذشته آبی های تهرانی سهمی از برد نداشته اند و با تغییر كادر فنی خود از شفر آلمانی به استراماچونی ایتالیایی در ادیشه كسب اولین پیروزی در لیگ امسال با غلبه بر پرسپولیس هستند . سرخپوشان تهرانی هم كه با تغییر كادرفنی و خداحافظی برانكوی كروات خاطرات خوبی در چند شهرآورد گذشته داشتند برای تكرار پیروزی پای به رقابت فردا می گذارند .

این دیدار كه ابتدا قرار بود با تقسیم تماشاگران به 90 به 10 برگزار شود سرانجام با مخالفت شورای تامین استان تهران به روال سابق برگشت و تماشاگران دو تیم به طور مساوی می توانند این بازی را از نزدیك تماشا كنند. مدیر سامانه بلیط فروشی این دیدار در گفتگو با واماورزش رادیوجوان ضمن اعلام اینكه بلیط فروشی شهرآورد كاملا الكترونیكی خواهد بود از هواداران دو تیم خواست قبل از عزیمت به ورزشگاه بلیط خود را تهیه كنند چرا كه فروش حضوری در ورودی ورزشگاه به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

از اردوی دو باشگاه هم خبر می رسد فرجام خواهی باشگاه استقلال برای بخشیده شدن كارت زرد دوم فرشید اسماعیلی كه منجر به اخراجش در بازی قبل و متعاقب آن محرومیت از دربی شد از سوی كمیته انضباطی رد شده و این بازیكن فردا از روی سكو نظاره گر بازی خواهد بود. از پرسپولیس هم خبر رسیده سیدجلال حسینی مدافع مستحكم و كاپیتان این تیم در جریان تمرینات چند روز گذشته مصدوم شده و بنا بر اعلام كادر پزشكی این تیم سیدجلال با توجه به روند درمان نمی تواند سرخپوشان را همراهی كند.


آزادكار وزن 92 كیلوگرم ایران بعد از ظهر امروز در دیداری سخت و نفسگیر برابر جی‌دن كاكس برای كسب مدال طلای جهان به روی تشك می‌رود. در ادامه رقابت‌های كشتی آزاد قهرمانی جهان 2019 كه در نورسلطان پایتخت قزاقستان در حال برگزاری است، علیرضا كریمی نماینده وزن 92 كیلوگرم ایران و دارنده 2 مدال برنز جهان بعد از ظهر امروز برای كسب مدال طلای جهان برابر جی‌دن كاكس قهرمان جهان 2018 از آمریكا به روی تشك مبارزه می‌رود.

پوپك بسامی اولین زن وزنه بردار تاریخ ایران كه در مسابقات جهانی در گروه D وزنه برداری زنان جهان با غلبه بر حریفان در نهایت در رده سی و هفتم جهان قرار گرفت. 41 وزنه بردار در این دسته شركت كرده بودند. پوپك بسامی بانوی وزنه بردار كشورمان در این مسابقات در مجموع با 158 كیلوگرم توانست به رتبه سی و هفتم دست یابددسترسی سریع
و اما ورزش