و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

انتقاد مدیرعامل پرسپولیس از قانون 90 به 10 ورزشگاه‌ها

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران ضمن انتقاد از قانون 90 به 10 برای شهرآورد امسال گفت: زیرساخت‌های این كار هنوز در ورزشگاه‌ها آماده نیست

1398/06/17
|
12:33
|

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد تقسیم‌بندی تماشاگران به صورت 90 به 10 در مسابقات فوتبال ایران گفت: با وضعیت فعلی این موضوع امكان‌پذیر نیست مگر اینكه همه باشگاه‌ها هوادارانشان را شناسایی كنند و به آنها كارت هواداری بدهند. انصاری فرد با اشاره به اینكه رابطه‌ای برای شناسایی هواداران وجود ندارد گفته: هواداران اصلا قابل شناسایی نیستند و تشخیص اینكه هر فرد طرفدار چه تیمی است در ورزشگاه ها وجود ندارد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در رابطه با قرارداد بیرانوند هم گفت: با دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به توافق كامل رسیده‌ایم و پس از بازگشت ملی‌پوشان از هنگ كنگ قرارداد خود را نهایی می‌كنیم .
مصطفی كاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراكتور در خصوص بخشش بیرانوند از سوی رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال هیچ ماده قانونی برای بخشش نداریم از همین رو اگر بخشش بیرانوند به سرانجام برسد نوع برخورد سلیقه‌ای است و این كار بنیان‌های اخلاقی فدراسیون را زیر سوال می‌برد.

در پنجمین مرحله مسابقات لیگ جهانی «كاراته‌وان» ژاپن، ذبیح الله پورشیب نماینده وزن 84- كیلوگرم تیم ملی مردان در نخستین مبارزه 3 بر صفر «كنجی گریلون» از فرانسه را شكست داد و در دومین مبارزه نیز موفق شد نماینده «كوزوو» را شكست دهد. پورشیب در ادامه این رقابت‌ها با نتیجه یك بر صفر «آنتون ایساكو» از بلاروس را شكست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. كاپیتان تیم ملی كاراته در این مرحله 2 بر یك "ایوان وسیچ" از كرواسی را شكست داد و فینالیست پنجمین دوره از رقابت‌ها شد.

دسترسی سریع
و اما ورزش