و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

مدیرعامل سابق ذوب آهن در یك قدمی استقلال

پس از بركناری سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن ، از وزرات ورزش خبر می رسد مسولان ورزشی نظر مساعدی برای سپردن مدیرعاملی استقلال به آذری دارند

1398/06/11
|
15:40
|

با تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و نشستن محمدحسن انصاری فرد روی صندلی مدیرعاملی این باشگاه ، استقلالی ها هم به دنبال تعویض فتحی مدیرعامل فعلی استقلال هستند . هواداران آبی پوشان تهرانی كه از عملكرد مدیریت باشگاه راضی نیستند خواهان حضور سعیدآذری در این تیم هستند . از همین رو عصر دیروز سعیدآذری در جلسه با داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش با ارائه برنامه برای مدیریت استقلال در یك قدمی تكیه بر صندلی مدیریت یكی از پرطرفدارترین تیم های پایتخت قرار گرفته است .
امید نمازی كمك مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در زمان كی روش كه پس از مدتی كار با این مربی پرتغالی از تیم ملی جدا شد یكی از گزینه های دستیاری فرهاد مجیدی در تیم ملی امید است كه قرار است در روزهای آینده به كادر فنی تیم امید اضافه شود . مارك ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان نیز در نشست هم اندیشی با مریبان تیم های داخلی ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت برنامه های تیم ملی در راه آماده سازی جام جهانی ، تعامل سازنده با تیم های لیگ برتر را یكی از عوامل موفقیت تیم دانست و گفت سیاست جدید تیم همكاری متقابل است و مقرر شده در این دوره آماده سازی ملی پوشان تنها سه روز قبل در اختیار كادرفنی قرارگیرند تا لطمه ای به برنامه های تاكتیكی تیم های لیگ برتری وارد نشود .
در پی انتشار تصاویری از علیرضابیرانوند دروازه بان پرسپولیس پس از بازی این تیم مقابل تراكتورسازی و تحریك تماشاگران میزبان معاونت حقوقی باشگاه تراكتورسازی خبر داده از طریق كمیته انضباطی و كمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این حركت غیر ورزشی را پیگیری خواهد كرد .

دسترسی سریع
و اما ورزش