و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

پرسپولیس برترین تیم لیگ هجدهم ایران

آئین برترین های لیگ هجدهم عصر دیروز در حالی برگزار شد كه سرخ های تهرانی در زمره برترین های لیگ قرار گرفتند

1398/06/04
|
11:59
|

با گذشت یك هفته از آغاز لیگ برتر فوتبال در هفته نوزدهم ، ترین های لیگ برتر فصل قبل در هتل اسپینانس تهران برگزار شد. در این مراسم بازیكنان و مربیان و اهالی پیشكسوت جامعه فوتبالی حضور داشتند برترین دروازه بان لیگ هجدهم ، علیرضابیرانوند از پرسپولیس برگزیده شد. در خط دفاعی نیز سیدجلال حسینی مدافع باسابقه سرخ های تهرانی انتخاب شد. پدیده لیگ هجدهم نیز از نگاه داوران اللهیارصیادمنش از استقلال انتخاب شد. برانكوایوانكوویچ سرمربی سابق پرسپولیس تهران و كنونی الاهلی عربستان نیز به عنوان بهترین سرمربی انتخاب شد. تیم فوتبال پرسپولیس تهران هم با توجه به كسب سه قهرمانی متوالی و آمار برترین ها در انتخاب بازیكنان توانست به عنوان بهترین تیم لیگ هجدهم انتخاب شود.
مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان نیز درباره اتفاقات هفته اول لیگ برتر گفت: از اظهارات خود بر علیه داور نگران نیست و از كمیته انضباطی درخواست كرد همانگونه كه با بازیكنان و مربیان برخورد می شود ، داوران خاطی برای توضیحات به این كمیته دعوت شوند.
تیم والیبال شهرداری گنبد نیز برای حضور پرقدرت در رقابت های لیگ برتر امسال از چند روز قبل زیرنظر عظیم جزیده تمرینات خود برای حضوری پرقدرت در لیگ برتر والیبال را آغاز كرده. محمد بنا سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی كشورمان هم اسامی ملی پوشان این رشته را جهت حضور در مسابقات جهانی اعلام كرد.

دسترسی سریع
و اما ورزش