جوان ایرانی سلام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 05:30 به مدت 1:30

حامد علامتی نمایشگاه ایران نوشت؛ پشتیبانی از تولیدكنندگان داخلی و ارائه الگوهای ایرانی و اسلامیبرنامه «جوان ایرانی سلام» رادیو جوان با حامد علامتی، مدیر عامل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، درباره برگزاری نمایشگاه ایران نوشت گفتگو كرد.

1402/07/01
|
15:07
|

حامد علامتی مدیر عامل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در برنامه «جوان ایرانی سلام» رادیو جوان اظهار كرد: این نمایشگاه با همكاری تولیدكنندگان داخلی و مجمع ایران نوشت برگزار شده است. هدف این نمایشگاه، حمایت از تولیدكنندگان داخلی و ارائه نوشت‌افزارهای باكیفیت و الگوهای ایرانی و اسلامی به مخاطبین است.

وی در ادامه گفت: نمایشگاه از نوزدهم شهریور ماه آغاز شده و تا دوم مهر ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه بیش از 200 تولیدكننده داخلی حضور دارند و بیش از 7 هزار نوع محصول ارائه می‌شود. این نمایشگاه مكان مناسبی برای تهیه لوازم تحریر و ملزومات مدرسه با كیفیت، تنوع و قیمت مناسب است.

مدیر عامل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان افزود: نمایشگاه همزمان در هفت استان دیگر نیز برگزار می‌شود و تحت نظارت مراجع ذیصلاح است. مردم می‌توانند به همراه خانواده‌شان به این نمایشگاه مراجعه كرده و از محصولات مورد نظر خود استفاده كنند.

حامد علامتی در پایان خاطرنشان كرد: علاوه بر نمایشگاه، كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان نیز فیلم "بچه زرنگ" را روی پرده‌های سینماها به نمایش خواهد گذاشت. همچنین، در این نمایشگاه تعدادی از لوازم تحریر با برند "بچه زرنگ" تولید شده است كه می‌تواند به كودكان كمك كند تا خلاقیت و بازی‌های آموزشی خود را تقویت كنند.

دسترسی سریع
جوان ایرانی سلام