راهكار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:45 به مدت 15 دقیقه

راهكاری برای وامهای خوب راهكار عبور از هفت خوان وام بانكی

وام گرفتن و پرداخت وام و جور كردن مدارك لازم برای وام، مساله ای است كه همه ما یك یا چندبار دچارش شدیم. اما برنامه "راهكار" سعی دارد از زاویه ای دیگر و با زبانی دیگر به مبحث وام بپردازد. سه‌شنبه با ما همراه باشید.

1397/02/04
|
09:37
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ وام گرفتن و پرداخت وام و جور كردن مدارك لازم برای وام، مساله ای است كه همه ما یك یا چندبار دچارش شدیم. اما برنامه "راهكار" سعی دارد از زاویه ای دیگر و با زبانی دیگر به مبحث وام بپردازد. سه‌شنبه با ما همراه باشید.

وام نوعی قرض دادن پول سوددار است، كه در زمانی مشخص بین قرض دهنده و قرض گیرنده انجام می‌شود. وام دارای انواع مختلفی می‌باشد. جزئیات حقوقی وام در رشته حقوق مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. مفهوم وام تاریخچه‌ای قدیمی دارد و به دوران كهن باز می‌گردد. قوانین یك وام استاندارد به صورت رسمی قبل از اینكه پولی دست به دست شود. به دو طرف بیان می شود اگر قرض دهنده ای به وثیقه نیاز داشت این كار در اسناد هم قید خواهد شد. بیشتر وامها بسته به بیشترین مقدار بهره ای كه می توانند داشته باشند همچنین سایر چیزها مثل زمان بازپرداخت دارای مقرراتی هستند. وامها می توانند انواع شخصی شركتی موسسات مالی و دولتی داشته باشند. وام راهی برای رشد عرضه پول در اقتصاد همچنین ایجاد یك رقابت معرفی محصولات جدید و توسعه نقش موثر دارد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
راهكار