راهكار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:45 به مدت 15 دقیقه

دوربین ها روشن تصویربرداری از من ممنوع

زمونه عوض شده هرطرف كه سر می چرخونی گاهی بی هوا و یهویی مقابل دوربین كسی هستی. دیگه مثل دهه های قبل باخاطری جمع و خیالی آسوده تو مجالس حاشیه امن واسه خودت پیدا نمی كنی و همیشه شما در مقابل دوربین گوشی ها هستین.راهكار این معضل در ر"راهكار"

1397/02/04
|
09:36
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ زمونه عوض شده هر طرف كه سر می چرخونی با اطلاع و گاهی بی هوا و یهویی مقابل دوربین كسی هستی. دیگه مثل دهه های قبل باخاطری جمع و خیالی آسوده تو مجالس حاشیه امن واسه خودت پیدا نمی كنی و همیشه شما در مقابل دوربین گوشی ها هستین.راهكار این معضل چیست؟

امروزه بسیاری از فعالیتھای مجرمانه سازماندھی شده نظیر پولشویی،تروریسم،قاچاق مواد مخدر و... تھدیدی علیه امنیت ملی كشورھا محسوب می شوند.دولت ھا برای مقابله با این تھدیدات از سرویس ھای پیشرفته تعیین محل اشخاص به عنوان یكی از ساده ترین و معمول ترین روش ھا استفاده می كنندكه البته ممكن است نقض حریم خصوصی برخی را به دنبال داشته باشد. پس انتظار مشروع از حریم خصوصی و نه ھر گونه انتظاری را می توان به عنوان ابزاری كار و موثر در برابر دخالت ھای دولت به واسطه پیشگیری از جرم به رسمیت شناخت. در این بین باید توجه داشت كه این اقدامات نباید منجر به نقض حریم خصوصی جمعی و گسترده افراد شود.در واقع راھكارھای پیشگیری از این مھم از ضروریات است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
راهكار