اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

امانتداری امین اموال عمومی،خصوصیاتی دارد

برنامه "اینجا شب نیست" بامداد شنبه مورخ هفدهم شهریور ماه همراه با شما درباره موضوع امانتداری در جامعه صحبت کردیم و از شما پرسیدیم چطور در حفظ اموال عمومی امانتدار هستید که در ادامه از طریق پیامک و تلفن از نظرات شما اگاه شدیم.

1397/06/20
|
10:47

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛یکی از خصایل اخلاقی انسان که دارای ارزش و اهمیت فوق العاده ای است، امانت و امانت داری است.امانت در فرهنگ لغت، دارای معانی مختلفی است; پاس داری، حفاظت، امـنـیـت، امـان، مـواظبت، مراقبت، رازداری، نگه داری، آسایش و آرامـش روح و جـان از جـمـلـه مـعانی امانت است .

مفاهیمی چون: خـیـانـت، دزدی و چـپـاول، بی وفایی، ایجاد رعب و وحشت، نیرنگ، جـاسـوسـی، نـفاق، بهتان، کتمان حقیقت و بی مبالاتی در نگه داری اسرار، متضاد آن می باشد. دربرنامه بامداد شنبه مورخ هفدهم شهریور ماه همراه با شما درباره موضوع امانتداری در جامعه صحبت کردیم و از شما پرسیدیم چطور در حفظ اموال عمومی امانتدار هستید که در ادامه از طریق پیامک و تلفن از نظرات شما اگاه شدیم همچنین در ادامه همراه با خانم دکتر دانیالی جامعه شناس درباره اهمیت امانتداری در جامعه و محسنات ان صحبت کردیم .این برنامه با تهیه کنندگی محمد بیگی و اجرای سجاد شهرابی هر شنبه از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)