اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

نقش ما در زندگی جای کدام سوپراستار بازی می کنید؟

دوست داشتید جای کدام نقش بودید؟ در برنامه بامداد شنبه "اینجا شب نیست" درباره نقش بازی کردن در زندگی صحبت کردیم و از شما خواستیم که به ما بگید دوست داشتید جای کدام نقش از فیلم ها و سریال های تلوزیونی باشید.مارا در آرشیو بشنوید.

1397/06/07
|
09:18

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ دوست داشتید جای کدام نقش بودید؟ هرکدام از ما در زندگی نقش دنیای خودمان را بازی می‌کنیم و در زندگی خود بازیگر نقش اول به حساب می آییم اما گاهی اوقات نقش هایی که ما در زندگی ایفا می‌کنیم با خود واقعی ما تقفاوت هایی زیادی دارد و یان دوگانگی حتی گاهی موجب آزار و اذیت خود ما و اطرافیان ما خواهد شد.

در برنامه بامداد شنبه "اینجا شب نیست" مورخ سوم شهریور ماه در باره نقش بازی کردن در زندگی صحبت کردیم و از شما خواستیم که به ما بگید دوست داشتید جای کدام نقش از فیلم ها و سریال هایی که تا کنون دیده اید باشید که در ادامه تلفن ها پیامک های زیادی در این زمینه از طرف شنوندگان دریافت کردیم.

همچنین در ادامه گفتگویی داشتیم با علی سلیمانی که درباره حال و هوای دنیای بازیگری صحبت کردیم و در پایان نیز همراه با خانم دکتر دانیالی جامعه شناس به بررسی موضوع نقش افرینی در زندگی پرداخته و این موضوع را از دیدگاه جامعه شناسی مرود بررسی قرار دادیم .

این برنامه با تهیه گنندگی محمد بثیگر و اجرای سجاد شهرابی بامداد هر شنیه ا زشبکه رادیویی جوان پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)