اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

بحران مدیریت لحظه‎ای که باید تصمیم گرفت

میزان خطا و تصمیم گیری اشتباه در بحران های حاد زندگی مسئله ای اجتناب ناپذیره که گاهی یک تصمیم آنی، باعث شدیدتر شدن بحران شده و شرایط را سخت تر می کنه اما چطور میشود در شرایط بحرانی بهترین تصمیم را گرفت و بحران را به خوبی پشت سر گذاشت.

1397/04/30
|
13:25

به‌گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛میزان خطا و تصمیم گیری اشتباه در بحران های حاد زندگی مسئله ای اجتناب ناپذیره که گاهی یک تصمیم آنی، باعث شدیدتر شدن بحران شده و شرایط را سخت تر می کنه اما چطور میشود در شرایط بحرانی بهترین تصمیم را گرفت و بحران را به خوبی پشت سر گذاشت.

در برنامه "اینجا شب نیست" بامداد شنبه مورخ سی ام تیرماه درباره مدیریت بحران و چگونگی تصمیم گیری در مدیریت بحران صحبت کردیم و از شما خواستیم تا به ما بگویید در شرایط بحرانی چه تصمیم میگیرید و چطور بحران را پشت سر میگذارید.

همچنین در ادامه براساس موضوع گفتگویی داشتیم با خانم دکتر دانیالی که مدیریت بحران از از دید جامعه شناسی مورد بررسی قرار داده و راهکارهایی در این زمیه عنوان کرد و در پایان نیز در قالب یک آیتم طنز بحران های امروز و گذشته و نحوه برخورد با بحران ها در زمان حال و گذشته را مورد بررسی قرار دادیم.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)