اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

آینه اینترنتی یا قاتل زمان؟

یکی از دغدغه‌های انسان امروز ارائه تصویر موجه و مناسب از خود در فضای مجازی و بین کاربران این فضا است. گذاشتن عکس در صفحه شخصی و ارائه تعریف تازه از خود در این فضارا می توان جزئی از مشغولیت های اصلی انسان امروز به شمار آورد.

1396/09/19
|
11:50

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ یکی از دغدغه‌های انسان امروز ارائه تصویر موجه و مناسب از خود در فضای مجازی و بین کاربران این فضا است. گذاشتن عکس در صفحه شخصی و ارائه تعریف تازه از خود در این فضارا می توان جزئی از مشغولیت های اصلی انسان امروز به شمار آورد.

"اینجا شب نیست" بامداد شنبه به این پرسش که در شبانه روز چقدر برای خودتان وقت می گذارید پاسخ داد.اینکه در بین دغدغه ها و دلمشغولی‌های روزانه شاید آن چیزی که از زندگی انسان امروز مفقود شده اهمیت دادن به خود است.

روانشناسان می گویند اگر آنقدر به کارهای روزمره خود مشغول باشید که فرصت رسیدگی به خودتان را نداشته باشید این امکان وجود دارد که به روزمرگی دچار شوید و نیاز به انجام کارهایی داشته باشید که بتواند انرژی از دست رفته تان را به شما بازگرداند. آنها پیشنهاد می کنند ورزش کنید، به خرید بروید، نیایش کنید، در کارهای عام المنفعه مشارکت کنید و برای دغدغه هایی که از جنس روزمرگی های متعارف نیست وقت بگذارید.

مارا در آرشیو دنبال کنید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)