اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

وسواس فكری وسواس فکری در شبکه های مجازی

آیا تا به حال این موضع فکر کرده اید که استفاده بیش از حد از فضای مجازی می تواند در بروز انواع وسواس های فکری و روحی موثر باشد و زندگی شما را از راه درست به بیراه ای نامعلوم رهنمون سازد ؟

1396/08/06
|
10:56

خیلی از انسان های قرن حاضر در زندگی های خود یه همراه جدید قرین تک تک ثانیه های زندگی شان شده و در هیچ جای زندگی نمیتوانند بدون آن سر کنند .
این عضو جدیدالورد در زندگی ها حالا به قدری توانسته جای خودش را پر کند که در برخی جوامع نه تنها فعلا موجب رشد و تعالی فردی نشده بلکه با خود کوله باری از انواع بیماری ها روحی و بعضا جسمی را به ارمغان آورده . بله نوک پیکان گفتار بالا درست در پیشانی فضای مجازی نشسته ! فضایی که استفاده نادرست و بعضا اعتیاد آور ما انسانها برایمان نه تنها آرامش و آسودگی نیاورده بلکه انواع و اقسام وسواس های فکری و روحی را در فرد استفاده کننده ایجاد کرده .
سوسوی چراغ های روشن در دل شب های تاریک در شهر نیز می تواند موید این موضوع باشد که بسیاری از شهروندان و بالاخص جوان ترها عطای آرامش و استراحت شبانگاهی را به لقای خیره شدن در صفحه گوشی می بخشند و به جای روزی سرشار از انرژی با چشمانی خسته راهی فعالیت های روزانه می شوند .
از همین رو بامداد امروز در برنامه اینجاشب نیست به این موضوع اختصاص یافت و کارشناس برنامه به بررسی بیشتر این معضل در جوامع امروزی پرداخت و راه رهایی از انواع وسواس های فکری را در مدیریت استفاده از فضای مجازی عنوان کرد .

برنامه اینجاشب نیست به تهیه کنندگی پانته آ پاچنگی و گویندگی راضیه هاشمی روی آنتن رادیو جوان می رود .

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)