اینجا شب نیست (بامداد شنبه) بامداد شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد شنبه)

وای فای از عضو مجازی این روزهای هر خانواده چه میدانید ؟

باید ها و نبایدهای وای فای در زندگی

1396/07/19
|
14:48

این روزها در هر خانه ای که وارد می شوید بعد از سلام و احوالپرسی غالبا تنها چیزی که از صاحبخانه سوال می شود یک رمز ورود است!

رمز ورودی که سرها و دست ها رو مشغول یک گوشی تلفن همراه می کند و زبان‌ها را قفل برای صحبت کردن با یکدیگر! وای فای که در روزگار ما مبدل شده به عضو مجازی هر خانه ایرانی که اعضای خانه انگار بدون نبود آن زندگی برایشان سخت و طاقت فرسا می شود. وسیله ای که جای پای خود در اکثر کشورها و صنایع توانسته سفت کند و در ایران اشعه های این وسیله کاربردی اکنون به خانه ها هم رسیده.

خیلی از کارشناسان معتقدند وجود وای فای می توانند منشا خدمات زیادی باشد اما در آن روی سکه هستند افرادی که این وسیله را متعلق به خانواده نمی دانند و معتقدند وای فای نتیجه ای جز به فراموشی سپردن گفت و شنودهای افراد با یکدیگر و دور شدن دل ها از هم ندارد . این قصه البته سر دراز دارد و در دنیای امروز که گردش آزاد اطلاعات حرف نخست را می زند نمیشود از فضای اینترنت دور ماند و باید این راه بسیار پرپیچ خم را با مدیریت درست و صحیح طی نمود.

شما شنونده محترم رادیو جوان می توانید روز شنبه بیست و دوم مهر ساعت 24 با برنامه اینجا شب نیست همراه شوید تا توصیه های دکتر مومن نسب راجع به تاثیرات منفی وای فای بر روح و جسم انسان را از آنتن رادیو جوان بشنوید .

این برنامه به تهیه کنندگی پانته آ پاچنگی و اجرای راضیه هاشمی ساعت 24 از شبکه رادیویی جوان پخش خواهد شد.

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد شنبه)