اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

عملیات تمام شد!

محمد رضا باهنر (عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام) در برنامه جوونی مجاز، رادیو جوان گفت: از نظر ما این عملیات تمام شده است؛ اما اگر خطایی از طرف مقابل و یا حتی هم‌پیمانان و متحدان آن سر بزند، جوابی بسیار هولناك‌تر و كوبنده‌تر را دریافت خواهند كرد.

1403/01/27
|
10:35
|

مهندس محمدرضا باهنر (عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام) در برنامه جوونی مجاز رادیو جوان با اشاره به ابعاد مختلف تأثیرگذاری عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: این ایام، ایامی به یاد ماندنی است و بذر خون شهدا به ثمر رسیده است. به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ "بزن دررو تمام شده٬ اگر بزنید می‌خورید؛ ممكن است ضربه هم بزنند؛ اما چند برابر ضربه می‌خورند" و امروز برادران ما نیروهای سپاه پاسداران این مهم را محقق كرده و به جهانیان ثابت كردند كه اگر بزنید، می‌خورید و ایران اسلامی برای حفظ اراضی و منافع و امنیت خود از هیچ امری فروگذار نخواهد كرد.

وی ادامه داد: ما هرگز حاكمیت رژیم صهیونیستی را به رسمیت نشناخته و نخواهیم شناخت و بر آن عهد دیرین خود مبنی بر نابودی كامل اسرائیل ایستاده‌ایم و جهان آشكارا بداند كه هر كشوری از هر مبدأ بخواهد ایران اسلامی را مورد تهاجم قرار دهد متخاصم خواهد بود و مورد هدف ما قرار خواهد گرفت. از نظر ما این عملیات تمام شده است؛ اما اگر خطایی از طرف مقابل و یا حتی هم‌پیمانان و متحدان آن سر بزند، جوابی بسیار هولناك‌تر و كوبنده‌تر را دریافت خواهند كرد. ضمن اینكه ما با مبانی اعتقادی خودمان دشمن را مجازات می‌كنیم و پاسخ را به شخص متجاوز می‌دهیم و نه به افراد عادی و بی سلاح.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأكید بر ضرورت تصمیم گیری مردم فلسطین برای كشورشان اظهار كرد: قانوناً باید مردم فلسطین برای نحوه اداره كشور خود تصمیم بگیرند به این صورت كه با برگزاری انتخابات، نحوه اداره كشور را مشخص و خود فلسطینیان بر آن اِشراف داشته باشند و نه هیچ كشور و قدرت خارجی دیگری كه در این صورت با تقابل و مقاومت همراه خواهند شد.

مهندس محمدرضا باهنر با اشاره به تأكید آمریكا بر گسترش حكومت‌های آپارتایدی در جهان بیان كرد: امروزه تنها حكومت آپارتایدی كه در جهان داریم؛ رژیم غاصب صهیونیستی است كه با حمایت‌ها و پشتیبانی‌های همراهان و هم‌پیمانان خود از جمله آمریكا و انگلستان به عمر خود ادامه می‌دهند و تردیدی نداشته باشید كه به زودی نسخه آن نیز پیچیده و نابودی جهانی آن اعلام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: امروزه بر جهانیان آشكار و مبرهن شده است كه چون رژیم صهیونیستی توان مقابله با قدرت‌های منطقه را ندارد، دست به كشتار زنان و كودكان فلسطینی می‌زند تا شاید قدرت پوشالی خود را احیا كند و مشاهده می‌كنیم كه طی 70 سال گذشته مردم فلسطین با سنگ در برابر تجهیزات پیشرفته اسرالئیل ایستادگی كرده اند و همچنان مقاومت خود را در برابر این رژیم غاصب ادامه می‌دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین تأكید كرد كه باید از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران كه امر مقام معظم رهبری را محقق كردند نهایت سپاسگزاری و تشكر را داشته باشیم چرا كه علاوه بر به نمایش گذاشتن قدرت ایران اسلامی به جهانیان؛ دل ملت ایران به ویژه دل فرزندان شهدا را شاد كردند و سر ایرانیان سراسر جهان را در برابر قدرت‌های غربی بلند كردند و ان‌شاءالله این روند همچنان ادامه خواهد داشت و جهان به خود اجازه تعرض به منافع ایران اسلامی را نخواهد داشت.

دسترسی سریع
خبر