اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

«سور میهمانی» رادیو جوان ویژه برنامه عید سعید فطر

ویژه برنامه زنده «سور میهمانی» یك برنامه شاد و پرانرژی را در پیش دارد. از گفتگو با زوج جوان تا شاعران برجسته و مهمانان ویژه گرفته تا با برنامه‌های متنوع و جذاب، مخاطبان را به سوی خوشحالی و شادی هدایت خواهد كرد.

1403/01/21
|
21:36
|

مجتبی امیری تهیه كننده ویژه برنامه زنده «سور میهمانی» رادیو جوان درباره محور و رویكرد این برنامه رادیویی عنوان كرد: به مناسبت عید سعید فطر میزبان یك زوج جوان عید اولی هستیم و ضمن تبریك و شادباش با این زوج جوان خوشبخت به گفتگو می پردازیم و با دیگر بخش های متنوع و شاد، همراه مخاطبین عزیز رادیو جوان خواهیم بود.

وی در ادامه افزود: در جریان برنامه با حمید اللهیاری، شاعر برجسته و محبوب كشورمان گفتگو می كنیم و از اشعار پرمحتوای او كه به مناسبت این عید مبارك سروده‌اند، بهره‌مند خواهیم شد. همچنین، با گزارشگران مراكز استان‌ها نیز ارتباط برقرار كرده و با آنها به گفتگو خواهیم پرداخت.

مجتبی امیری تهیه كننده این ویژه برنامه رادیویی به بخش دیگری اشاره كرد و گفت: در این برنامه میزبان، میهمانانی همچون حجت الاسلام و المسلمین اتابكی و مهدی كرمی هستیم و در این بخش از برنامه، بر سخنان و دیدگاه‌های آنها درباره این ماه مبارك و روز عید سعید فطر، با جزییات بیشتری گفتگو خواهیم كرد. امیدواریم این تبادل نظرها و گفتگوها امكان ارائه برداشت‌های متنوع و ارزشمند درباره این موضوعات مهم را برای مخاطبان فراهم آورد.

وی افزود: در بخش های مختلف با موسیقی های شاد و جذاب خواهیم بود و به نمایش های طنز و جذاب هنرمندان رادیو جوان از جمله؛ مصطفی خواجه حسینی و حمید پارسا می پردازیم و همچنین همراه با مهدیه پهلوانی گزارشگر اختصاصی رادیو جوان همراه خواهیم بود.

ویژه برنامه «سور میهمانی» رادیو جوان كاری از گروه تاریخ و معارف با مدیریت دكتر عباس رجب سلمانی و به تهیه كنندگی مجتبی امیری و با گویندگی صدیقه مرادی و بابازیگری مصطفی خواجه حسینی و حمید پارسا و به نویسندگی سمیه نازنینی و با گزارشگری مهدیه پهلوانی روز چهارشنبه از ساعت 9 الی 11 روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو جوان می شود.

دسترسی سریع
خبر