اخبار هر روز از ساعت 6:30 - 8:30 - 13:30 - 18:30 به مدت متغیر

آغاز مجدد «اینجا شب نیست» با اجرای فرزاد حسنی بعد از ماه رمضان

برنامه «اینجا شب نیست» با اجرای فرزاد حسنی، پس از پایان ماه مبارك رمضان، دوباره به روی آنتن رادیو جوان خواهد رفت.

1403/01/20
|
09:27
|

فریبرز گلبن یكی از تهیه كنندگان برنامه «اینجا شب نیست» رادیو جوان درباره این برنامه رادیویی بیان كرد: موضوعاتی چون غزل در شعر عاشقانه، مسائل ازدواج و راه‌حل‌های آن، آسمان شب، و ادبیات كهن فارسی در این برنامه رادیویی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

طبق اظهارات فریبرز گلبن، این برنامه با توجه به جذابیت‌های مخاطبان جوان، در ساعات شبانه به هواداران خود پیام‌هایی ارائه می‌دهد. او تأكید دارد كه علاقه جوانان به غزل نو بسیار بالاست و از آنجا كه این برنامه در شبكه جوان پخش می‌شود، باید محتوایی جذاب و متنوع ارائه دهد كه از جمله آن‌ها می‌توان به غزل‌های نو و شعرهای كهن اشاره كرد.

گلبن در مورد بخش‌های دیگر "اینجا شب نیست" رادیو جوان ادامه داد: پس از مدتی پی بردیم برنامه به قسمت‌های طنز و تفریحی هم نیاز دارد از همین رو خوانش و بررسی كتاب‌های كهن مثل گلستان سعدی را هم وارد برنامه كردیم. همچنین سعی كردیم در هر برنامه بیشتر به اتفاقات هفته بپردازیم. به عنوان مثال در مورد موسیقی، فیلم‌های در حال اكران و كتاب‌های تازه منتشر شده صحبت می‌كنیم.

این تهیه‌كننده رادیو در مورد بخش‌هایی از برنامه كه در معضلات و مسائل روز جامعه پرداخته می‌شود تصریح كرد: در بخش دیگری از برنامه نیز به مشكلات جوانان پرداختیم و سعی كردیم به طور اصولی به بیان مشكل و مهم‌تر از آن ارائه راه‌حل بپردازیم و درباره مورد مشكل مهم ازدواج صحبت كردیم.

وی افزود: ما به این نتیجه رسیدیم كه طبق آمار طلاق بالا رفته و جوانان آگاهی لازم را برای ازدواج ندارند. به همین منظور با محوریت این موضوع كه "چه كاری انجام بدهیم جوانان ازدواج موفقی داشته باشند" سعی كردیم در راستای بهبود شرایط زوجین و آگاهی آن‌ها، راه حل‌های مفیدی ارائه كنیم.

فریبرز گلبن تهیه كننده این برنامه رادیویی در پایان خاطرنشان كرد: در این چند سال از مخاطبین بازخوردهای خوبی دریافت كردیم و این نشان‌دهنده درستی كار ماست.

برنامه " اینجا شب نسیت" رادیو جوان كاری از گروه تاریخ و معارف با مدیریت عباس رجب سلمانی و به تهیه كنندگی فریبرز گلبن و با اجرای فرزاد حسنی پنجشنبه هر هفته و با هماهنگی بابك شكری و به آیتم سازی غزاله یراقی ساعت 24:00 روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو جوان می شود.


دسترسی سریع
خبر