سینماچی پنج شنبه ها از ساعت 21:00 به مدت 45 دقیقه

بررسی ویژه برنامه محفل در رادیو جوان


به نقل از روابط عمومی رادیو جوان، برنامه رادیویی «سینماچی» این هفته به طور ویژه به موضوع «بررسی ویژه برنامه قرآنی محفل شبكه سه سیما» می‌پردازد.

1402/02/07
|
19:01
|

مجتبی امیری تهیه كننده این برنامه رادیویی توضیح داد: امشب در بخش گفتگوی ویژه سینماچی همراه با رسالت بوذری به بررسی ویژه برنامه قرآنی محفل شبكه سه سیما در ماه مبارك رمضان به بحث و بررسی خواهیم نشست.

این تهیه كننده رادیو جوان اضافه كرد: در بخش‌ دیگر این برنامه با خانم زهرا دمز‌ آبادی به بررسی اخبار روز سینما و تلویزیون خواهیم پرداخت.

مجتبی امیری در پایان یادآور شد: با احسان حجتی درباره برنامه های خاطره انگیز رادیو موسیقی گفتگو خواهیم كرد‌ و‌ همچنین به مناسبت روز رادیو با علیرضا كنگرلو گوینده شبكه رادیویی جوان به گفتگو می پردازیم.

برنامه رادیویی «سینماچی» به تهیه كنندگی مجتبی امیری و با اجرا و سردبیری علی مرادخانی پنج شنبه ها، ساعت 21:00 روی موج اف‌ام ردیف 88 مگاهرتز از رادیو جوان پخش می‌شود.

مخاطبین عزیز می توانند شبكه رادیویی جوان را از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیونما، اپلیكیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiojavan.ir دریافت كنند. همچنین علاقمندان می‌توانند با سامانه پیامكی 30000881 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو جوان در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
سینماچی